37. CHP Olağan Kurultayı - İlhan Cihaner'in Konuşması

Woolgatherer

Megapat
Makaleler
5
  • Kurultayda önce Kılıçdaroğlu konuştu. Konuşmasını bitirdi ve ardından aday adaylarından İlhan Cihaner'in konuşmasını dinlemeden salonu terk etti.
  • KK'nın salonu terk etmesinden ötürü diğer yancı delegeler de peşi sıra salonu terk etti.
  • Ardından konuşma esnasında henüz 10 dakika olmamışken -sanki süreyi aşmış gibi- mobbinge uğruyor.
Eski cumhuriyet başsavcısı, FETÖ kumpasına kurban gitmiş İlhan Cihaner'e bir kulak verelim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Kurultayda önce Kılıçdaroğlu konuştu. Konuşmasını bitirdi ve ardından aday adaylarından İlhan Cihaner'in konuşmasını dinlemeden salonu terk etti.
  • KK'nın salonu terk etmesinden ötürü diğer yancı delegeler de peşi sıra salonu terk etti.
  • Ardından konuşma esnasında henüz 10 dakika olmamışken -sanki süreyi aşmış gibi- mobbinge uğruyor.
Eski cumhuriyet başsavcısı, FETÖ kumpasına kurban gitmiş İlhan Cihaner'e bir kulak verelim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Zamanında Muharrem İnce'nin yaptığı parti içi eleştiri konuşmalarını anımsattı. Cesur tutumundan dolayı takdir edilesi.

Zamanında Muharrem İnce'nin yaptığı parti içi eleştiri konuşmalarını anımsattı. Cesur tutumundan dolayı takdir edilesi.
Sadece anımsatır. Muharrem Ince farklı bir görüşte. Hatta görüşsüzlük içerisinde. İlhan Cihaner videoyu dikkatlice izlediyseniz solcudur.

Sadece anımsatır. Muharrem Ince farklı bir görüşte. Hatta görüşsüzlük içerisinde.
Bu konuda katılmıyorum. İnce'nin meclis konuşmalarını izlediniz mi bilmiyorum.
Zamanında Muharrem İnce'nin yaptığı parti içi eleştiri konuşmalarını anımsattı.
Kast ettiğim konuşmalara örnek:

Bu konuda katılmıyorum. İnce'nin meclis konuşmalarını izlediniz mi bilmiyorum.

Kast ettiğim konuşmalara örnek:
Attığınız linkte parti içi eleştiri göremedim ama onun dışında ülkenin sorunlarına slogan atan bir vekil görüyorum.

İnce parti içerisindeki "görüntüde solcu" kimliğini üstlenmiş olabilir. Bu onu takdir edersiniz ki solcu yapmıyor. Özellikle 20 senedir net çizgisi belli olan İlhan Cihaner ile kıyası hak etmiyor bile. Şahsi görüşüm bu şekilde.

İnce parti içerisindeki "görüntüde solcu" kimliğini üstlenmiş olabilir. Bu onu takdir edersiniz ki solcu yapmıyor.
Kendisinin partisinin sloganı dahi "Ne sağdan ne soldan Atatürk'ün yolundan" şeklinde. Kendisi radikal bir solcu değildi zaten CHP'de iken de. Ulusalcı görüşe sahip yani Atatürk milliyetçisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı