370 TL kulaklık önerisi

Bütçe
370

246675

Kilopat
Makaleler
6
JBL Quantum 100'ümde sorun çıktı, eğer iade kabul edilirse, 370TL mi geri alacağım.
Kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Nedenmiş o 1.5 senedir Gamepower kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım klavyem farem hepsi Gamepower.
Emin ol bir süre sonra bozulacak ve o sürede düşünüyorum ki uzun bir süre değil. Ayrıca neden dersen sadece kalitesiz eşyalara marka basıyorlar ve satışa sunuyorlar. Sende sorun çıkmaması onu iyi veya güzel yapmaz. Ayrıca dediğim gibi merak etme bir süre sonra bozulacak ve o süre kısa bir süre değil.
1624476073032.png

Buyrun.

1624476089909.png

Kesinlikle Rampage R36 illa 370TL olması gerekmiyorsa Gamepower modellerini inceleyebilirsin.
Uzak durulması gereken 2 marka yan yana... Çöp ürünler önermeyin.
Nedenmiş o 1.5 senedir Gamepower kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım klavyem farem hepsi Gamepower.
Çöp kullanıyorsunuz haberiniz olsun.

Ben klavyesini kullanıyorum. Klavyesi ve PSU dışında bence kulaklıkları alınabilir. Çok kullanan kişi gördüm kulaklıkları fena değil. Ama sakın PSU ve klavye almayın.

Ben klavyesini kullanıyorum. Klavyesi ve PSU dışında bence kulaklıkları alınabilir. Çok kullanan kişi gördüm kulaklıkları fena değil. Ama sakın PSU ve klavye almayın.
Kulaklıkları da alınmaz. Sadece göz boyuyorlar ve saf insanları kandırıyorlar. Alınmayacak bir marka. Çok nadir alınabilir bir kaç tane ekipmanı var.

Geri
Yukarı