3700 TL 2.el telefon önerisi

Bütçe
3700

Akif Ertaş

Decapat
Daha fazla  
Annem şu an Malatya'da, ben ise Bursa'ya geldim annemin telefonu P20 Lite ve yurt dışından getirdik(içindeki parçaları değiştirmişler). Kötü durumda şu an telefon. Sizce ne almalıyız. Oppo A74 128 GB öneriyorlar. Siz ne önerirsiniz?

Hatta şöyle bir link buldum.
Sarı site

Annem şu an Malatya'da, ben ise Bursa'ya geldim annemin telefonu P20 Lite ve yurt dışından getirdik(içindeki parçaları değiştirmişler). Kötü durumda şu an telefon. Sizce ne almalıyız. Oppo A74 128 GB öneriyorlar. Siz ne önerirsiniz?

Sarı site

Mi 9T Pro öneririm.

Sarı site

2. El telefon alma gibi bir durumunuz var ise S8 veya S9 alınabilir.

Hocam şimdi en son ne önerirsiniz anneme alıp göndermem lazım. Kendisi oyun oynamaz bir şey yapmaz ablamda Oppo A74 var onu beğenmiş kendisi onu istiyor ancak yine de size sorayım dedim anneme tek lazım olan pil ve uzun ömürlülük güncelleme alması yeter yani. RAM'i düşükmüş Oppo A74'ün başkada pil olarak iyi gidiyor başka öneriniz var mı?

Linkli bir şekilde sarı siteden önerebilir misiniz?

Hocam şimdi en son ne önerirsiniz anneme alıp göndermem lazım. Kendisi oyun oynamaz bir şey yapmaz ablamda Oppo A74 var onu beğenmiş kendisi onu istiyor ancak yine de size sorayım dedim anneme tek lazım olan pil ve uzun ömürlülük güncelleme alması yeter yani. RAM'i düşükmüş Oppo A74'ün başkada pil olarak iyi gidiyor başka öneriniz var mı?

Linkli bir şekilde sarı siteden önerebilir misiniz?

A74'ü beğendi ise alabilirsiniz.

Zaten Bursa'dayım elden de gidip alabilirim. Ancak ekran değişmesi yapıldığı için fiyatı düştüm diyor bir sıkıntı çıkar mı daha sonradan?

Yardımcı olur musunuz?🙏

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı