3700 TL Bütçeli Fifa 18 ve PES 18 Oynatabilecek PC Önerileri

Tamerbiyotik

Hectopat
Arkadaşlar ben oyun için bir PC toplamak istiyorum. Bu PC üst segment oyunlar için iyi mi ? FIFA 18, PES 18 kaldırır mı ?
Screenshot_2018-06-01-06-19-53.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi an dedimki noluyoruz 3700TL ile 2023'e kadar yolun var sonra dedim ki dolar yükseliyordu ama şu güzel olur bence intel kullanman daha mantıklı tek çekirdek performansı daha iyi 1080p de daha fazla fps veriyor 3749 tl tuttu

Dosya Ekleri

• afafsadfasdfa.JPG
    afafsadfasdfa.JPG
    69,7 KB · Görüntüleme: 90
Bi an dedimki noluyoruz 3700TL ile 2023'e kadar yolun var sonra dedim ki dolar yükseliyordu ama şu güzel olur bence intel kullanman daha mantıklı tek çekirdek performansı daha iyi 1080p de daha fazla fps veriyor 3749 tl tuttu
Günümüzde oyunlar yavaş yavaş tek çekirdek değil çok çekirdek performansına bakıyor.Ve bütçe çok fazla değil.Bu yüzden ileriyi düşünmek lazım.Bundan dolayı şu anda ryzen seçmek daha mantıklı.

Sadece FIFA ve PES oynayacaksanız. Xbox konsolunu almanızı tavsiye ederim. FIFA her sene para vermek yerine EA Access sistemi ile oynayabilirsin.
MICROSOFT XBox One S Konsol 500 GB Oyun Konsolu
Oyun Konsolu Aksesuar Modelleri ve Fiyatları | Media Markt
EA Access | Xbox One
@26318 konuyu açan insan pc önerisi istemiş.Hadi bunu geçtim bütçe 3700 tl ve sen hala xbx one s öneriyorsun.3700 tl varsa bütçe olarak xbox one x veya ps4 pro alınmalı.Kalan parayla da oyun alınmalıdır.

3700 ₺ illa harcaması gerekmiyor. Oynayacağı oyunlara uygun en iyi konsol Xbox One S. Xbox One X alınca çimin kalitesi artmayacak.
Hitap biçimlerine dikkat et. Emir verir gibi konuşma.

Dipnot: Benim yorumlarımı okursan. ''Tavsiye ederim'' dedim. Adam eğer gelip buraya ben sadece PC almak istiyorum derse PC içinde öneri yaparım.

3700 ₺ illa harcaması gerekmiyor. Oynayacağı oyunlara uygun en iyi konsol Xbox One S. Xbox One X alınca çimin kalitesi artmayacak.
Hitap biçimlerine dikkat et. Emir verir gibi konuşma.
Bu adam sadece pes veya fifa oynamayacak.Ayrıca ben gayet düzgün konuşuyorum.

Dipnot: Benim yorumlarımı okursan. ''Tavsiye ederim'' dedim. Adam eğer gelip buraya ben sadece PC almak istiyorum derse PC içinde öneri yaparım.[/QUOTE]
Adam zaten en başta PC önerisi istemiş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı