3700 TL'ye sistem tavsiyesi

FurErg

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 3700 TL bütçem var en fazla 3800TL olur. Monitör(Televizyon da olabilir ) dahil bir sistem toplamak istiyorum. Gidip elden alacağım, siparişle ile değil. Ona göre bir siteden toplarsanız çok iyi olur. Yardımlarınızı bekliyorum.

NOT: En az 5 yıl idare etmesi gerekir ve şuan ki güncel oyunları akıcı bir şekilde oynatması yeterli olacaktır.
Ekran kartı olayında da R9 390 ve GTX 970 arasında kalıyorum. Yorumları açılan konuları okuyorum, kendim karar veremedim. O yüzden sizin tavsiyelerinize uyacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada İlker hocam size çok güzel bir sistem toplamış. Anakartı ve işlemciyi biraz güçlendirirseniz ve monitör eklerseniz istediğiniz bütçeye sistemi toplamış oluyorsunuz.
2800-3000 TL'ye sistem tavsiyesi | Technopat Sosyal
Burada açtığınız konuda ise R9 390 ile GTX 970 ikilisi hakkında konu açmışsınız. Bu konu tekrar kafanıza takılırsa açtığınız bu konuya bakın.
R9 390 ve GTX 970 | Technopat Sosyal

Burada İlker hocam size çok güzel bir sistem toplamış. Anakartı ve işlemciyi biraz güçlendirirseniz ve monitör eklerseniz istediğiniz bütçeye sistemi toplamış oluyorsunuz.
2800-3000 TL'ye sistem tavsiyesi | Technopat Sosyal
Burada açtığınız konuda ise R9 390 ile GTX 970 ikilisi hakkında konu açmışsınız. Bu konu tekrar kafanıza takılırsa açtığınız bu konuya bakın.
R9 390 ve GTX 970 | Technopat Sosyal
O sistemi aldık, şimdi biraz fazla bütçe ile sistem alınıcak o yüzden tekrar konu açtım, bütçe artınca bel ki donanımlarda da değişiklik olur diye.
İlginiz için teşekkürler yine de.

Bu sistemi alabilirsin. Bütçeni sonuna kadar zorlamadım. Belki çevre birimi alırsınız.
1.png

GTX 970 ile R9 390 arasındaki kararsızlığınıza gelecek olursa. GTX 970, tam yük altında ortalama 160 watt güç çekiyor. R9 390 ise tam yük altında ortalama 275 watt çekiyor. Ortalama diyorum, bazı durumlarda bu değer artabilir. Performans olarak GTX 970 çoğu zaman R9 390X'in kapısına dayanıyor. Her açıdan GTX 970 derim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı