3700X Sistem fiyat düşürme

Bütçe
12000
3070 NVIDIA’nın kendi resmî sitesinde 4800 TL değerinde satışa sunulacak NVIDIA bunu kendi duyurdu ayrıca 3700X 2700 TL.

Sen Türkiye'de 4800 TL'ye 3070 satılacağına inandın yani? Buna inandığına göre yaşın daha ufak olmalı ki yaşadığın ülkede sistemin nasıl işlediğini öğrenememişsin.

Sen Türkiye'de 4800 TL'ye 3070 satılacağına inandın yani? Buna inandığına göre yaşın daha ufak olmalı ki yaşadığın ülkede sistemin nasıl işlediğini öğrenememişsin.
Sistemin nasıl ilerlediğini gayet iyi biliyorum ama nvidia founders edition modellerini kendi sitesinden ev kullanıcıları içinde satışa sunacağını duyurmuştu ve ayrıca Türkiye’de vergiler dahil 4800 Tl olacağınıda söylemişiti neden buna inanmayayım ki

Hard disk kullanmayacağım için SSD'yi biraz fazla yaptım. Vatan dışında başka yerden alışveriş yapmak istemiyorum çünkü İtopya olsun başka siteler olsun bana pek güven vermiyor bu sistemi bizzat Vatan Bilgisayar'ın bayisinden yüz yüze almak istiyorum. O yüzden kasa olarak bu fiyatın altındaki kasalara kimisi küçük ekran kartı zor sığdı diyor kimisi fan yetersiz diyor bende güvenemedim 500 TL'lik kasalara. İşletim sistemi olarak da en düşük Vatan'da 1419 TL mevcut belki onu başka yerden alabilirim sizin önereceğiniz bir yer varsa çok iyi olur.
Hocam sadece Vatan'dan yaparsanız çok büyük kazık yersiniz, Vatan'ı kesinlikle önermiyorum. Ayrıca işletim sistemi 25 liraya alınabiliyor.

Hocam sadece Vatan'dan yaparsanız çok büyük kazık yersiniz, Vatan'ı kesinlikle önermiyorum. Ayrıca işletim sistemi 25 liraya alınabiliyor.

Peki yüz yüze alışveriş yapabileceğim bir yer varsa daha iyi olur zira İtopya veya internetten başka bir siteye hiç güvenmiyorum. İtopya'dan RAM siparişinde bir arkadaşımın RAM'i 15 günde anca gelmişti kendim şahit oldum müşteri ilişkileri de berbat. Zaten kurulumuda aldığım yere yaptırmak istiyorum.

Media mark nasıl kurulum yapıyorlar mı?

İtopya ile yüz yüze alışveriş yapabilirsiniz. Media Mark'ın stoklarında adam gibi ürün yok, orada da F/P sistem çıkarmak çok zor. İtopya'nın kendi mağazası var sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı