3728TL'ye RTX 2060 Laptop alamadım!

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bu konuyu gördüğünüzü varsayıyorum.

Bu bilgisayarı alan hemen hemen herkesin siparişi iptal oldu ancak benim siparişim iptal olmadı üstüne üstelik fatura kesildi. Bakın şu screenshot'ta atılan gibi değil bu herkese gönderildi.

Benim dediğim fatura şu;

Bu demek oluyor benim ürünüm gönderilecek. Aşırı derecede mutlu oldum ve siparişi ilk geçenlerden biriyim. Sevincimi paylaşmak istiyorum satıp Macbook Air alacağım bedavaya gelmiş olacak. :D

@MisakiTaro @RPM @SideWinder @Mithat Berhan @WaIter White @srcn90 @The Man From E.A.R.T.H. @217099 @244765 @Akkuşlu @Setsuna Yuki @körbiginar @Ek01000 @Motionless IN White @294144 @Haruki Murakami @Radeon RX 5500M
Hocam hayırlı olsun ben biraz geç kaldım sanırım. Out of stock!!

İyi günlerde kullan. 🤗

Kıskanmadım değil.
Sağolun hocam. Çok şanslıyım hep böyle bir fırsat olur dakikayla kaçırırım ilk defa kaçırmadım.

Hocam hayırlı olsun ben biraz geç kaldım sanırım. Out of stock!!
Benden önce alan @srcn90 hocamın bile iptal edilmiş. Stok baya durdu ancak alanların çoğunun siparişi iptal edildi. Şans işi biraz. :D
Vergi dahil 3728TL hocam. Ürünün kendisi + KDV + ÖTV + Gümrük vergisi + TRT payı + verginin vergisi + verginin vergisinin vergisi + kargo dahil 3728TL.
Ulan baba, dedim sana. İlk görenlerden biriydim, adama dedim yarısını ben verecem gene anlamadı. Neyse sizin adınıza sevindim hocam, M1 Air'in detaylı incelemesi gelmezse darılırım ama.
Sağlık olsun çoğu kişinin iptal edildi. Hala satıp satmama konusunda kararsızım muhtemelen satıp M1 alacağım. Her ne kullanırsam kullanayım inceleme gelecek Matebook gibi. ^^ <3
Hayırlı olsun. Güle güle kullan.
Teşekkürler hocam.

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bu konuyu gördüğünüzü varsayıyorum.

Bu bilgisayarı alan hemen hemen herkesin siparişi iptal oldu ancak benim siparişim iptal olmadı üstüne üstelik fatura kesildi. Bakın şu screenshot'ta atılan gibi değil bu herkese gönderildi.

Benim dediğim fatura şu;

Bu demek oluyor benim ürünüm gönderilecek. Aşırı derecede mutlu oldum ve siparişi ilk geçenlerden biriyim. Sevincimi paylaşmak istiyorum satıp Macbook Air alacağım bedavaya gelmiş olacak. :D

@MisakiTaro @RPM @SideWinder @Mithat Berhan @WaIter White @srcn90 @The Man From E.A.R.T.H. @217099 @244765 @Akkuşlu @Setsuna Yuki @körbiginar @Ek01000 @Motionless IN White @294144 @Haruki Murakami @Radeon RX 5500M
Hocam ben...

Ben kendi ellerimlen iptal ettim. :)
Bilmiyordum hocam özür dilerim. ^^
Niye ettiniz hocam? Bu arada bilsem 3 yıl ek garantiyi yaptırırdın 400TL'ye. Ben 1000-2000TL'ye veriyorlardır diye yaptırmadım hemen siparişi geçeyim diye okumadan ekleme deyip geçtim.

Geri
Yukarı