3728TL'ye RTX 2060 Laptop alamadım!

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bu konuyu gördüğünüzü varsayıyorum.

Bu bilgisayarı alan hemen hemen herkesin siparişi iptal oldu ancak benim siparişim iptal olmadı üstüne üstelik fatura kesildi. bakın şu Screenshot'ta atılan gibi değil bu herkese gönderildi.

Benim dediğim fatura şu;

Bu demek oluyor benim ürünüm gönderilecek. Aşırı derecede mutlu oldum ve siparişi ilk geçenlerden biriyim. Sevincimi paylaşmak istiyorum satıp MacBook Air alacağım bedavaya gelmiş olacak. :D

@MisakiTaro @RPM @SideWinder @Mithat Berhan @WaIter White @srcn90 @The Man From E.A.R.T.H. @217099 @244765 @Akkuşlu @Setsuna Yuki @körbiginar @Ek01000 @Motionless IN White @294144 @Haruki Murakami @Radeon RX 5500M

Hocam ihtiyacınız olduğunu belirtmiştiniz daha önceki konularınuzdan birinde, sizin durumunuzdaki birine gelmesine çok sevindim hayırlı olsun. :)

O konuda yaptığım açıklamada dedim. Kargo numarası alanlar ABD yasaları tarafından korunuyor. Eğer kargo iptal edilseydi dava açıp tazminat bile alabilirdin. Hayırlı olsun. İyi oyunlar.

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bu konuyu gördüğünüzü varsayıyorum.

Bu bilgisayarı alan hemen hemen herkesin siparişi iptal oldu ancak benim siparişim iptal olmadı üstüne üstelik fatura kesildi. bakın şu Screenshot'ta atılan gibi değil bu herkese gönderildi.

Benim dediğim fatura şu;

Bu demek oluyor benim ürünüm gönderilecek. Aşırı derecede mutlu oldum ve siparişi ilk geçenlerden biriyim. Sevincimi paylaşmak istiyorum satıp MacBook Air alacağım bedavaya gelmiş olacak. :D

@MisakiTaro @RPM @SideWinder @Mithat Berhan @WaIter White @srcn90 @The Man From E.A.R.T.H. @217099 @244765 @Akkuşlu @Setsuna Yuki @körbiginar @Ek01000 @Motionless IN White @294144 @Haruki Murakami @Radeon RX 5500M

Hayırlı olsun cidden bedavaya gelmiş.

@Yiğit KAMURAY hocam bu konuda bana bir etiket bile atmamanız üzdü açıkçası... Ne diyeyim hayırlı olsun. Gelip gelmeme durumunu, deneyimlerinizi paylaşırsınız umarım.

Hocam ss atabilme durumunuz var mıydı?
Buyurun hocam. Eki Görüntüle 905602Eki Görüntüle 905601
Eki Görüntüle 905601Eki Görüntüle 905602
C02CA0C2-8E5C-49D8-AC85-4E707A35860E.jpeg
E3975CCD-122A-4E89-B6FF-9FA71E393DE4.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı