3728TL'ye RTX 2060 Laptop alamadım!

Merhabalar, iyi sosyaller!

Bu konuyu gördüğünüzü varsayıyorum.

Bu bilgisayarı alan hemen hemen herkesin siparişi iptal oldu ancak benim siparişim iptal olmadı üstüne üstelik fatura kesildi. Bakın şu screenshot'ta atılan gibi değil bu herkese gönderildi.

Benim dediğim fatura şu;

Bu demek oluyor benim ürünüm gönderilecek. Aşırı derecede mutlu oldum ve siparişi ilk geçenlerden biriyim. Sevincimi paylaşmak istiyorum satıp Macbook Air alacağım bedavaya gelmiş olacak. :D

@MisakiTaro @RPM @SideWinder @Mithat Berhan @WaIter White @srcn90 @The Man From E.A.R.T.H. @217099 @244765 @Akkuşlu @Setsuna Yuki @körbiginar @Ek01000 @Motionless IN White @294144 @Haruki Murakami @Radeon RX 5500M
Gümrüğe takılacak.

Newegg hallediyor. Amazon'la aynı hesap. Vergiyi önden ödüyorsun ödediğin vergiden fazla vergi çıksa bile Newegg hallediyor.
Şu an 13.700 TL civarı bir yanlışlık olmalı.
Newegg hallediyor. Amazon'la aynı hesap. Vergiyi önden ödüyorsun ödediğin vergiden fazla vergi çıksa bile Newegg hallediyor.
Madem vergi ödeniyor Banggood'dan neden bir tablet siparişi veremiyorum .
Bu depo gönderim yapamıyor.

Madem vergi ödeniyor Banggood'dan neden bir tablet siparişi veremiyorum .
Banggood ödemiyor çünkü. Amazon ve Newegg vergiyi önden alıyor. Aliexpress, Banggood gibi yerler vergiyi almıyor kapıda ödüyorsunuz.
Şu an 13.700 TL civarı bir yanlışlık olmalı.
Fiyat zaten hatalı. Sipariş verenlerin çoğunun iptal edildi ancak oradaki çalışanlardan biri yanlışlıkla faturamı kesti iptal edemiyorlar.

Banggood ödemiyor çünkü. Amazon ve Newegg vergiyi önden alıyor. Aliexpress, Banggood gibi yerler vergiyi almıyor kapıda ödüyorsunuz.

Fiyat zaten hatalı. Sipariş verenlerin çoğunun iptal edildi ancak oradaki çalışanlardan biri yanlışlıkla faturamı kesti.
İptal edilmezse şanslısın ama büyük ihtimalle iptal olacaktır.

İptal edilmezse şanslısın ama büyük ihtimalle iptal olacaktır.
Fatura kesildiği için kendileri şu an iptal edemiyorlar. İptal etmelerinin tek yolu devlete dilekçe verip iptal edilmesini rica edecekler devletten. Devlet edebilirsiniz derlerse iptal ederler. Benim siparişim çoktan iptal edilirdi yoksa. Yani ya gönderecekler ya da devlete başvurup faturamın iptalini isteyecekler.

Fiyat zaten hatalı. Sipariş verenlerin çoğunun iptal edildi ancak oradaki çalışanlardan biri yanlışlıkla faturamı kesti iptal edemiyorlar.
Hocam eğer Türkiye'ye direkt mail seçeneğini seçerseniz vergi dahil ödüyorsunuz. Yani onlarda vergi ödüyorlar.

Fatura kesildiği için kendileri şu an iptal edemiyorlar. İptal etmelerinin tek yolu devlete dilekçe verip iptal edilmesini rica edecekler devletten. Devlet edebilirsiniz derlerse iptal ederler. Benim siparişim çoktan iptal edilirdi yoksa. Yani ya gönderecekler ya da devlete başvurup faturamın iptalini isteyecekler.
Yada sana diyecek siparişini iptal et.
ya da sana diyecek siparişini iptal et.

Screenshot_20210308-020519_Banggood.jpg

Banggood Gaming PC.
Screenshot_20210308-020519_Banggood.jpg

Geri
Yukarı