377 TL kulaklık önerisi

Bütçe
377

yasin.51

Kilopat
Daha fazla  
377 TL bütçem var ve daha fazla çıkamıyorum. Bana bu fiyatta kullanabilecegim ve 7.1 özelligi olan bir kualklık önerebilir misiniz? Game Power olmasın çünkü kizaru modelini aldım ve dip ses sorunu vardı. 5 gün kullandım ve yine iade ettim. Kullanılabilir FPS oyunlarda iyi ses kasabilecegim bir kulaklık olsun. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yurt dışı düşünürseniz eğer bu hepsinden daha iyi bir tercih olacaktır.

ses kartlı daha iyi olur hocam ama şöyle diyeyim benim çokta vakıf olduğum konu degil kulaklık

Yurt dışı düşünürseniz eğer bu hepsinden daha iyi bir tercih olacaktır.

yurt dışına girişemem hocam beğenmediğim zaman iade edebilmeliyim

Hocam sizi meşgul ediyorum ama ses kartı ne işe yarıyor ve 7.1 daha iyi değil mi? Başta dediğim gibi vakıf olduğum bir konu değil.
Yok yok, meşgul etmiyorsunuz. Sosyal'in amacı bu zaten, yardımlaşmak 🙃. Ses kartının ne işe yaradığını anlatacak kadar bilgim yok maalesef. Anlatsam bile eksik, yanlış anlatabilirim. O yüzden en iyisi siz internetten kısa bir araştırma yapın. 7.1 ise şöyle ki; evet, 7.1 daha iyi ama o fiyat bandında gerçek 7.1 bulunmuyor. Sanal, kalitesiz 7.1'ler bulunuyor. O yüzden önerdiğimiz kulaklıklar dışında çıkmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Yok yok, meşgul etmiyorsunuz. Sosyal'in amacı bu zaten, yardımlaşmak 🙃. Ses kartının ne işe yaradığını anlatacak kadar bilgim yok maalesef. Anlatsam bile eksik, yanlış anlatabilirim. O yüzden en iyisi siz internetten kısa bir araştırma yapın. 7.1 ise şöyle ki; evet, 7.1 daha iyi ama o fiyat bandında gerçek 7.1 bulunmuyor. Sanal, kalitesiz 7.1'ler bulunuyor. O yüzden önerdiğimiz kulaklıklar dışında çıkmamanızı şiddetle tavsiye ederim.
çok teşekkür ederim ramazanı şerifinizde mübarek olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı