380.000 TL araba önerisi Egea Cross

Boniform

Hectopat
Daha fazla  
İzmir'de yaşıyorum. Bayide sıfır Egea Cross bulamıyorum. Sıraya yazılsam ne kadar sürede gelir ve fiyatı ne kadar artar sizce? Bu aracı şehir dışı hangi bayide bulabilirim?
İkinci el temiz araç önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ülkede beklenmez hocam paranız varsa alacaksınız çünkü her şeyin fiyatı sürekli artıyor.
2015 ile 2017 model aralığında bir Qasqhai alın kafanız rahat olsun.

Son düzenleme:
İzmir'de yaşıyorum. Bayide sıfır Egea Cross bulamıyorum. Sıraya yazılsam ne kadar sürede gelir ve fiyatı ne kadar artar sizce? Bu aracı şehir dışı hangi bayide bulabilirim?
İkinci el temiz araç önerilerinize açığım.
Tekrar bir %20 zam haberi dolaşıyor sıfır araçlar için medyada. Zam kesinleşene kadar bayide bulmanız çok çok zor.

Çevre illerdeki bayileri telefonla arayarak bilgi alın. İlla ki birisinde bulursunuz.

Sıfır Egea Cross alabilecek durumdayken ikinci el arç bakmayın derim.

Çevre illerdeki bayileri telefonla arayarak bilgi alın. İlla ki birisinde bulursunuz.

Sıfır Egea Cross alabilecek durumdayken ikinci el arç bakmayın derim.
Sırf benzinde litresine 1 lira zam geliyor diye benzin istasyonlarının önünde görülmedik bir kuyruk oluşturan bu millet, %20 zam geliyor diye bayiileri yağmalamıştır boşuna umutlandırmayın.
Bayide bulunmazsa galeriden sedan urban 350-360 a alınır mı
Alınmaz.

Sırf benzinde litresine 1 lira zam geliyor diye benzin istasyonlarının önünde görülmedik bir kuyruk oluşturan bu millet, %20 zam geliyor diye bayiileri yağmalamıştır boşuna umutlandırmayın.

Alınmaz.
1.3 140Bg 2019-2020 Megane alınır mı?

Geri
Yukarı