380 TL 500W Kasa Önerisi

Merhaba :) Hala aynı kasayı kullanıyorum hatta şu an o kasa kurulu. Bu kasa güzel gayet memnunum. Alt ayaklarına dikkat et hassas onlar. Tekirdağ'dan kargo ile İzmir'e geldi bir şey olmadı. Ben tavsiye ediyorum üstünde ve kasanın altında mazgalı var üste 2 fan takabilirsin. Ön panele de takılıyormuş ama ben çözemedim. Her türlü soruna cevap verebilirim kasa ile alakalı. PSU hiç sorun olmadı ve benim sistemim seninkinden daha fazla güç tüketiyor.
cevap için teşekkürler. büyük ihtimalle yarın elimde olacak. akşam kurulum yaparım. bir kişiden işlemcinin psu kablosu kısaymış onu takarken zorluk çektiğini duydum umarım sorunsuz bir şekilde kullanırım. Bu arada aynen benim parçalar şuan fazla psu istemiyor ama işte elektrikler gidip gelince bir şey olmasından korkuyorum çünkü bizim burda böyle şeyler yaşanabiliyor. Birde bilgisayar genelde günde ortalama 8-10 saat açık olur. Bakalım kasa güzele benziyor adam gt 1030 ile kullanıyosa benim sorun yaşamamam gerekiyor inş öyle olur. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı