3800X sistem nasıl?

blutsechs

Centipat
Sistem fena değil kasa bence bi tık küçük gibi x570 chipset alınabilir 3800x yerine 5xxx serisi beklenebilir ramler çok güzel psu güzel ssd i güzel
Kusura bakma satın aldıklarım yazdığını yeni gördüm

Monitör konusunda yardıma çok ihtiyacım var. Fiyatlar iyice fırlamadan hemen almam gerekiyor. Msi optix serisini komple akakceden takibe aldım fiyatlar hep artıyor. Fiyatı hasbel kader düşen bir monitörü alacağım yoksa.

bu gayet iyi olabilir sizin için ama 3200tl haberiniz ufak bi fiyat artırımı gerekebilir yada 3100 bu var

daha ucuz olsun dersenizde acer TN paneli var 2700 tl oda

Bence bunlar arasındaki en iyi samsung ve mediamarkette indirimde secim sizin

bu gayet iyi olabilir sizin için ama 3200tl haberiniz ufak bi fiyat artırımı gerekebilir yada 3100 bu var

daha ucuz olsun dersenizde acer TN paneli var 2700 tl oda

Bence bunlar arasındaki en iyi samsung ve mediamarkette indirimde secim sizin

SAMSUNG LC27HG70 bu ürün iyi gibi gözüküyor fakat stand ayak tasarımı kötü. Görünüş olarak değil masam dar iyice duvara yaklaştıracağım monitörü. Ama bunun ayakları çok geride olduğu için çok ileride duruyor ekran, ağzımın içinde giriyor resmen burdan gözüktüğü kadarıyla. Düzleştirilebiliyor mu o ayak çözemedim.

Hangisini almalıyım, neden?

Son düzenleme:
AOC tercih olurdu bu ikili arasında çünkü daha dinamik kontraslara sahip gigabytetın ekstra aldığı puan 165 Hz olması. Benim için 144 Hz yeterli ve AOC 500 TL daha ucuz o yüzden AOC'u alırdım.

SAMSUNG LC27HG70 bu ürün iyi gibi gözüküyor fakat stand ayak tasarımı kötü. Görünüş olarak değil masam dar iyice duvara yaklaştıracağım monitörü. Ama bunun ayakları çok geride olduğu için çok ileride duruyor ekran, ağzımın içinde giriyor resmen burdan gözüktüğü kadarıyla. Düzleştirilebiliyor mu o ayak çözemedim.

Hangisini almalıyım, neden?
Hangisi daha ucuzsa.

AOC tercih olurdu bu ikili arasında çünkü daha dinamik kontraslara sahip gigabytetın ekstra aldığı puan 165 Hz olması. Benim için 144 Hz yeterli ve AOC 500 TL daha ucuz o yüzden AOC'u alırdım.
Dinamik kontrast fark etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı