39 TL oyun tavsiyesi

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Kartta 39 TL var. FPS olabilir veya grafikleri güzel hikayeli oyun olabilir. Aklımda biraz daha katıp Doom Eternal almak var. Belirttiğim kriterlere uygun başka oyun önerilerinize de açığım. Bu bütçede başka tür oyun tavsiyeleriniz varsa oynanış videolarına falan göz atabilirim. Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Metal Gear Solid ground zeroes ve Phantom Pain. Oynamadıysan şiddetle öneririm uzun zamandır hiç bakmıyordum kütüphanemde öylesine duruyordu. Fakat hikaye olarak muazzam, sinematikler olarak muazzam, şarkılar olarak muazzam. Pişman olmazsın.

Doom Eternal konusunda seni destekliyorum eğer denemediysen Borderlands 2 DLC'leri ile birlikte kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşın bahsettiği oyunlarda taktire şayan oyunlar.

Metal Gear Solid ground zeroes ve Phantom Pain. Oynamadıysan şiddetle öneririm uzun zamandır hiç bakmıyordum kütüphanemde öylesine duruyordu. Fakat hikaye olarak muazzam, sinematikler olarak muazzam, şarkılar olarak muazzam. Pişman olmazsın.

Yanıtınız için teşekkürler. İki oyunu da listeme ekledim. Özellikle Metal Gear Solid Ground Zereos çok hoşuma gitti.
Gamepad varsa eğer, Dark Souls 3 Deluxe Edition al. Fiyatı 50 TL civarıydı. Pişman etmez. Uzun soluklu ve sürekli oynanabilirliği olan bir oyun kendisi.
Yanıtınız için teşekkürler. Gamepad var. Para ekleyebilirsem alabilirim.

Doom Eternal konusunda seni destekliyorum eğer denemediysen Borderlands 2 DLC'leri ile birlikte kesinlikle tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşın bahsettiği oyunlarda taktire şayan oyunlar.
Para eklersem Doom yada Dark Souls 3 almayı planlıyorum. Belki bi delilik yapıp 3-5 oyun alabilirim. Bonderlands 2’yi de listeme ekledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı