3A oyun oynayamamak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar ilk adam akıllı sistemimi 6-7 ay önce topladım. Gayet güzel sistem. 2-3 ay önce de Assassin's Creed: Syndicate başlamıştım, %30 falan bitirdim. Daha sonra sıkılıp bıraktım. Çünkü sisteme hakaret gibi olacak ama genelde LoL ve modlu Minecraft oynuyorum. LoL'de 1 oyun atıp kazanıyorum, mutlu oluyorum sonra tekrar girip kaybediyorum, hırslanıyorum ve böyle döngüye giriyorum. Minecraft oynarken de deli dehşet otomatik sistemler falan kuruyorum sahip olduklarını aşırı gözümü boyuyor. Yani, tam iyi anlatamadım ama bırakamıyorum işte. Forumda oyun konularına denk geliyorum. Benim bitirdiğim tek oyun Metro 2033. O da kısa diye. Aslında Last Light'ı da bitirecektim ama bug oldu ve boss ölmedi, o yüzden sildim save dosyasını.

Son düzenleme:
The Evil Within serisine başlayın. Atmosfer, hikaye, soundtrackler, grafikler... Anında sizi içine çekecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Internetten Türkçe yama dosyası da indirebilirsin. Eğer İngilizcen Intermediate düzeyi veya üstünde değilse.

Geri
Yukarı