Çözüldü 3D futbol oyunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

penthaL

Picopat
Kendisi bir tarayıcı oyunuydu. Kendi sitesi üzerinden oynardım. Hem sitesinden oynanabiliyordu hem de indirilebiliyordu. Online idi, maça girebiliyorduk ve maça girmediğimiz zaman dışarıda dolaşabiliyorduk. Metin2'deki demirciye vs. benzeyen NPC satıcılar vardı dışarıda. Gerçek insanlara karşı oynuyorduk ve 1 futbolcuyu 1 kişi 3. şahıs açısından yönetiyordu. En son 6 sene önce oynadım. Mesela 5vs5 oynuyorduk ve herkes birer tane futbolcu yönetiyordu. 3Doyunlar.net sitesi üzerinden fotoğraflarına eriştim ama oyunun ismini bir türlü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 3d_online_futbol.jpg
    3d_online_futbol.jpg
    133,4 KB · Görüntüleme: 209
  • _3d-online-futbol-69002-b-www.3doyunlar.net.gif
    _3d-online-futbol-69002-b-www.3doyunlar.net.gif
    41 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Alakası yok hocam benim bahsettiğim oyun 2015 çıkışlı sanırım grafikleri de bayağı iyiydi.
?
Pardon hocam doğruymuş teşekkür ederim. Biraz daha güncel ve net video atsaydınız daha rahat anlardım da anlayamadım ilk aşamada teşekkürler tekrardan.

Aslında ikisi de aynıymış :D
Yanılmıyorsam iki oyunun da geliştiricileri aynı. İnternetteki versiyonda (Striker Superstars) sadece grafikten kısılmış ve belli başlı şeyler kaldırılmış. Ama Football Superstars, kendi takımını kurmaktan tut, şehirde gezme ve mağazalardan alışveriş yapma fırsatına kadar birçok şeyiyle mükemmel bir oyundu.

Yanılmıyorsam iki oyunun da geliştiricileri aynı. İnternetteki versiyonda (Striker Superstars) sadece grafikten kısılmış ve belli başlı şeyler kaldırılmış. Ama Football Superstars, kendi takımını kurmaktan tut, şehirde gezme ve mağazalardan alışveriş yapma fırsatına kadar birçok şeyiyle mükemmel bir oyundu.
Striker aşırı zordu.

Geri
Yukarı