Çözüldü 3D Model satmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lilika

Hectopat
Merhaba dostlar, 3D model satabileceğim siteler ve bu sitelerin kestiği komisyonlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar bana fikir verebilirse sevinirim.
Başka forumlarda 8-10 sene önce açılmış konularda okuduğum kadarıyla bu siteler tabiri caizse kazandığınız paranın üstüne çöküyorlarmış, %50'den %70'lere kadar kesinti yapıyorlarmış.

Sahibinden GET %8-10 arası kesinti uygular,
GittiGidiyor.com %8-15 arası kesinti uygular,
Bynogame kesinti yüzdelerini bilmiyorum,
Letgo-Dolap gibi uygulamalar zaten elden satış yapılıyor şahıs olarak satış yapabileceğiniz siteler maalesef sınırlı.

Sahibinden GET %8-10 arası kesinti uygular,
GittiGidiyor.com %8-15 arası kesinti uygular,
Bynogame kesinti yüzdelerini bilmiyorum,
Letgo-Dolap gibi uygulamalar zaten elden satış yapılıyor şahıs olarak satış yapabileceğiniz siteler maalesef sınırlı.
Yanıtın için teşekkür ederim dotum fakat sorumu net olarak soramamışım sanırım, benim hatam :)
Autodesk Maya üzerinden tasarladığım 3D modelleri nasıl satacağımı sormak istemiştim.

Yanıtın için teşekkür ederim dotum fakat sorumu net olarak soramamışım sanırım, benim hatam :)
Autodesk Maya üzerinden tasarladığım 3D modelleri nasıl satacağımı sormak istemiştim.
He öyle 😂😂 bende 3D Printer baskı alıp satıyorsun sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı