3D yazıcı her eve gerekli mi?

Steella

Kilopat
Daha fazla  
Soru basit, kullananlar cevaplarsa sevinirim. Dün birkaç videosunu izledim bayağı kullanışlı şeyler yapılıyor. Ve 3D yazıcı kullanmayı bilen biri için iş imkanları nasıl?

Sahibindene bakarsanız genellikle belirli bir ücrete baskı satanlar var. Kar ettirir mi bilemem ama ben almak istiyorum şahsen.

Yazıcıyı almak pek önemli değil bir şekilde alırsın ama sarf malzemesi çok pahalı. Bir kilogram plastik 80-90 TL. Sürekli bir şeyler basıcam dersen makinenin fiyatını çok çabuk geçersin. :D

Kesinlikle gerekli değil. Eğlence, hobi amaçlı kullanılabilir.

İki sene önce patladığı zamanlar bu işin ticaretine girelim dedik kuzenle. Başlangıç için 3-4 tane yazıcı yaptık. 2 tanesini zor bela satabildik. 2 tanesi hala evin bir köşesinde duruyor, satılmayı bekliyor :D

Malum, dolar 4 TL'den 6.6 TL'ye vurunca bi' şok oldu millet. Bu zımbırtının parçaları da yurt dışından geldiği için bize de kar ettirmez oldu. Sonuç olarak bıraktık bu işi.

Kesinlikle gerekli değil. Eğlence, hobi amaçlı kullanılabilir.

İki sene önce patladığı zamanlar bu işin ticaretine girelim dedik kuzenle. Başlangıç için 3-4 tane yazıcı yaptık. 2 tanesini zor bela satabildik. 2 tanesi hala evin bir köşesinde duruyor, satılmayı bekliyor :D.

Malum, dolar 4 TL'den 6.6 TL'ye vurunca bi' şok oldu millet. Bu zımbırtının parçaları da yurt dışından geldiği için bize de kar ettirmez oldu. Sonuç olarak bıraktık bu işi.

Urunleriniz hala satışta mı fiyatı ne kadar acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı