3D yazıcı mı Oculus Quest mi?

VR kullanacak sistem lazım bir de hocam. Ki çok fazla oyun da deneyimlenmiyor. "Maker" yönünüz daha ağır basıyorsa 3D yazıcı tercihi daha mantıklı değil mi?
Hocam 3D yazıcının yapması için filamentler gerekiyor. Sen gitsen 6000₺ PC topladın, üstüne gel bide VR al. Filamentlere harcayacağı parayı önceden buna harcasın en azından dolar arttıkça filamentlerin yada 3D yazıcı bozulduğunda ona gidecek parası daha çok gitmesin.
VR kullanacak sistem lazım bir de hocam. Ki çok fazla oyun da deneyimlenmiyor. "Maker" yönünüz daha ağır basıyorsa 3D yazıcı tercihi daha mantıklı değil mi?
He bide 3D yazıcı için hayal gücünün sınırlarını zorlamak lazım.

Hocam 3D yazıcının yapması için filamentler gerekiyor. Sen gitsen 6000₺ PC topladın, üstüne gel bide VR al. Filamentlere harcayacağı parayı önceden buna harcasın en azından dolar arttıkça filamentlerin yada 3D yazıcı bozulduğunda ona gidecek parası daha çok gitmesin.
Biliyorum. Buraya "3D yazıcılar çoğ göZel la " demeye gelmedim zaten. Fikrimi söyledim sadece. Fikrim konu sahibinin uğraşabilecek bilgi ve kapasitesi varsa 3D yazıcı almasından yana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı