4.000 bütçeli dizüstü bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
4000
Arkadaşlar merhaba,

Maksimum bütçem 4.000 TL'dir. Bayağıdır araştırma yapıyorum şu ekleyeceğim bilgisayarda karar kıldım. Döviz kurları bu haldeyken bana uygun geldi, ayrıca aylık fiyat takibine göre şu an en düşük fiyat.
Diğer muadillerine nazaran 8 GB bellek ve ekranın da Full HD olması beni cezbetti.

Varsa başka önerileriniz alabilirim.

Not: Okul, Office ve internet amaçlı kullanılacak. Belki eski oyunlarda olabilir arada :)

Link: Lenovo V15 82C70063TX10 Ryzen 3-3250U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri

SSD değil HDD takılı yalnız. Güzel alternatif olabilir, çok bir çeşitlilik göremedim bu fiyat bandına. Araştırarak daha iyileri de bulunabilir.

SSD değil HDD takılı yalnız. Güzel alternatif olabilir, çok bir çeşitlilik göremedim. Araştırarak daha iyileri de bulunabilir.
Alt sınıf bilgisayarlarda 8 ve 12 GB belleğin performans farkına sebep olacağını düşünmüyorum. Ayrıca 14 inç olması eksi gibi geldi bana.

Teşekkür ederim.

Bütçe çıkarsanız bu ürün çok daha ideal;
Aklıma yattı biraz bu düşünmek lazım.
Teşekkür ederim.
11. Nesil olması çok iyi turbo frekansı ile işimi fazlasıyla görür. Yakın zamanda RAM ekleyemem gibi ama bakacağım.

Teşekkür ederim.

Teşekkürler üstadım, siparişi verdik bekliyoruz bakalım 🙂 👍
Özellikle ekranın 1080p. mat ve İPS LED olması büyük + benim için.
Konu açtığımdan beri fiyatını takip ediyordum zaten. Gelince ufak bir inceleme atarım belki.
Screenshot (2).png

Geri
Yukarı