4.000 TL Bilgisayar Toplama

Burhan Küpcü

Hectopat
Bütçem 4.000 TL ve 1050 Ti bir sistem toplamak istiyorum. Vatanbilgisayarın sitesinden sistemler topluyorum ancak anakart ve işlemci uyumluluğunu pek bilmiyorum. Benim için ve bu platformda insanların da yararlanabileceği 4.000TL bir kasa toplayabilicek var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'den toplayacaksan en azından Sinerji'den topla daha ucuz Vatan tam bir kazık/performans sunuyor herkese ordan sistem toplarsan.
Hatta 15 gün bekleyebileceksen Nanokatolog'dan 1060 zorlanır.

Bu sisteme kasa dahil etmedim çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz. Şu anki dolar çok fazla olmasına rağmen İtopya'dan gayet iyiye topladığımı düşünüyorum. Ama istersen dolar ın düşmesini bekleyip 120 GB SSD bile ekleye bilirsin hadi kolay gelsin.

Dosya Ekleri

• dasd.png
    dasd.png
    45,4 KB · Görüntüleme: 88
Vatan bilgisayar zorunlu mu? Ayrıca montajını kendiniz yapabilirseniz 1060 zorlanabilir.
Montaj bedava?
Bu sisteme kasa dahil etmedim çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz. Şu anki dolar çok fazla olmasına rağmen İtopya'dan gayet iyiye topladığımı düşünüyorum. Ama istersen dolar ın düşmesini bekleyip 120 GB SSD bile ekleye bilirsin hadi kolay gelsin.
O güç kaynağı serisi kronik sorunlu ayrıca Ryzen sistemde o kadar düşük bellek MHz'si almak mantıklı değil.

Montaj bedava?
O güç kaynağı serisi kronik sorunlu ayrıca Ryzen sistemde o kadar düşük bellek MHz'si almak mantıklı değil.
PSU'nun sorunlu olduğunu bilmiyordum bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.
Ama Ryzen hakkında size katılmayacağım cidden çok iyi işlemci.

Ryzen işlemciye bir şey demedim Ryzen işlemci tercih edilecekse belleklerin MHz'si önemli.
Bu neden ki montajdan ek ücret mi alınıyor?
Montaj bedava.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı