4.000 TL monitör önerisi

Bütçe
4000
Üstteki Dell G2422HS'ye bakın. Aynısını öneriyorum.

Lenovo G24-20 problemi olan bir monitör değil hocam. 3500-4000 civarına önerilebilir bir monitör.

Maalesef ki ayakları problemli bir monitör. Fazlasıyla arıza kaydı var bundan kaynaklı, Lenovo fanıyımdır normal şartlarda açıkçası ama satın almayı tercih etmezdim. Dediğiniz gibi yine alınabilir monitör. Ancak arkadaş SSD'de satın alacakmış bütçeyi kısmak istiyor. Yine de TUF'dan iyidir.

Maalesef ki ayakları problemli bir monitör. Fazlasıyla arıza kaydı var bundan kaynaklı, Lenovo fanıyımdır normal şartlarda açıkçası ama satın almayı tercih etmezdim. Dediğiniz gibi yine alınabilir monitör. Ancak arkadaş SSD'de satın alacakmış bütçeyi kısmak istiyor. Yine de TUF'dan iyidir.

Anladım Dell'i uzun sürelerdir kullandım kalitesini az çok hakimim bu monitörüde çok iyiymiş ama nasip Lenovo'ya kaldık umarım pişman olmam

Lenovo alacağım gibi gözüküyor bütçeden kaynaklı M.2 SSD de alacağım çünkü Lenovo'nun ne eksilerini gördünüz merak ettim?

Lenovo daha mı kötü

Bence 2side gayet alınabilir ama ASUS'un kalitesinden ben şüphe etmem. (Lenovo'yu alsanız pişman olacağınızı sanmıyorum)

Ghosting sorunu falan var mı? Siyah renkleri iyi veriyor mu? Ölü piksel çıktı mı? Ve ölü piksel çıkarsa garantiyle değiştiryorlar mı?

Ölü piksel çıkmadı o yüzden değişim garantisi var mı bilmiyorum ghosting testi yapmadım. Renkleri güzel veriyor daha önce MSI VA panel gerçek 8 bit kullanmıştım Lenovo daha iyi.

Geri
Yukarı