4.000 TL oyun amaçlı telefon tavsiyesi

Oyun için iPhone önermek mi? Cidden mi?

iPhone 8 fiyatlarına bakarken ctrlv yaptım araya kaynamış iPhone 8 normaldede alınmaz zaten.
Peki SE kaç lira? 64 GB 4900TL yani bütçeyi aşıyor. Bunun yanında hem ekran hem de batarya küçük.

2. el bulabilir zaten artık tartışmaya kapandı.
Adam APK dosya destekleyen telefon istiyormuş.

Redmi not 8 Pro bile hayli hayli görür
Kuallandım ve oyun performansı gayet iyi.
Peki SE kaç lira? 64 GB 4900TL yani bütçeyi aşıyor. Bunun yanında hem ekran hem de batarya küçük.

Ayrıca yorumumu okuduysan uygun bulabileceğin iPhone SE dedim.
Bu 2. elde olabilir indirim de olabilir.
Hocam durmanızı bekliyorum.

POCO, Xiaomi'nin alt markası duymamanız sizin suçunuz. Oyun içinde iPhone önermenizi tebrik eder ve lütfen artık konu sahibinin kafasını karıştırmamanızı talep ederim.

iPhone SE önerdim yorumu geri çekemiyorum kusura bakmayın bende iPhone 8'in oyun vb
Karşılayamacağını biliyorum iyi günler.Tekrar söylüyorum iphone 8i yanlış yazdım tekrardan özür dilerim
Speedtest ile telefonun ne kadar iyi olduğunu belirlersek Nokia 3310 da koyabilirsin. Hepsini tokatlar açılışta.

Hocam durumu dalga konusu haline getirdiniz.
Ben X3 POCO Pro'yu kötülemiyorum ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz
Ben iPhone SE de iPhone 11'in işlemcisi var diye biliyorum ondan dolayı iPhone SE yitercih ettim.
X3 POCO Pro'yu yeni duydum dün ve hemen araştırdım ve performansı gayet iyiydi tekrar söylüyorum benim sizin önediğiniz telefona bir garezim yok.

Son düzenleme:
Oyun için iPhone önermek mi? Cidden mi?

iPhone 8 fiyatlarına bakarken ctrlv yaptım araya kaynamış iPhone 8 normaldede alınmaz zaten.

2. el bulabilir zaten artık tartışmaya kapandı.
Adam APK dosya destekleyen telefon istiyormuş.

Redmi not 8 Pro bile hayli hayli görür.
Kuallandım ve oyun performansı gayet iyi.

Ayrıca yorumumu okuduysan uygun bulabileceğin iPhone SE dedim.
Bu 2. elde olabilir indirim de olabilir.

iPhone SE önerdim yorumu geri çekemiyorum kusura bakmayın bende iPhone 8'in oyun vb.
Karşılayamacağını biliyorum iyi günler. Tekrar söylüyorum iPhone 8I yanlış yazdım tekrar özür dilerim.

Hocam durumu dalga konusu haline getirdiniz.
Ben X3 POCO Pro'yu kötülemiyorum ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
Ben iPhone SE de iPhone 11'in işlemcisi var diye biliyorum ondan dolayı iPhone SE yitercih ettim.
X3 POCO Pro'yu yeni duydum dün ve hemen araştırdım ve performansı gayet iyiydi tekrar söylüyorum benim sizin önediğiniz telefona bir garezim yok.

Hocam konu sahibi sizi ciddiye alsa gercekten size cevap vermekle uğraşırdim.

POCO X3 PRO öneririm. 8/256 alırsanız kafanız rahat eder. Ama fikriniz değişirde sadece oyun odaklı olmasın kamerası falan iyi olsun yazılıma da önem veririm derseniz A52. Onun da performansı güzeldir.

Ayrıca şu konuya açıklık getireyim. Oyun için A Bionic Apple çipleri gayet güzeldir ama arkadaşın bütçesi sıfır ve güncel iPhone almaya yetmiyor. Ve şu markalara fanboy olmayın artık.

Hocam konu sahibi sizi ciddiye alsa gercekten size cevap vermekle uğraşırdim.

Tekrar söyüyorum okuma yazmanız yoksa çevrenizden biri size şu söylediğimi size söylesin.
iPhone 8I yanlışlıkla yazdım iPhone SE yazacagıma 8 yazmışım ve bunun için binlerce kez özür diledim ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Tekrar söyüyorum okuma yazmanız yoksa çevrenizden biri size şu söylediğimi size söylesin.
iPhone 8I yanlışlıkla yazdım iPhone SE yazacagıma 8 yazmışım ve bunun için binlerce kez özür diledim ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz.
SE'de 2. el alınmaz. Yine bir şey değişmiyor her türlü yanlışsınız. Bütçe sıfır ve güçlü telefonları almaya yetiyor.

SE 2'de alınmaz.
Hatta 3000 TL olsa yene alınmaz yene alınmaz!

Daha POCO markasının ne olduğunu bilmiyorsunuz, geliyorsunuz burada öneri yapıyorsunuz.

İşlemcisi iPhone 11 ile aynı olsa ne olur?
Telefon 60 FPS'in üstünü gösterebilecek mi?

Sırf iPhone diye 60 FPS'e mi mahkum kalınsın. Bir oyuncu için FPS'in ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışmayacağım bile.
Bir oyuncu için bataryanın ve ekranın büyük olmasının ne kadar önemli olduğunu açıklamaya çalışmayacağım bile.
Anlamıyorsanız şunu söyleyeyim 7 yaşındaki bir çocuk bile bataryanın ve yenileme hızının oyuncular için çok çok önemli olduğunu bilir.
Birisi 60 birisi 120 Hz.
Sırf kasasında iPhone yazıyor diye 2.el (oyuncular için) çöp bir telefon mu alsın yani?

SE 2020 de 240 Hz touch response var mı?
SE 2020 de likit soğutma sistemi var mı?

Konu sahibi oyun için istiyorum demiş ne yapsın A13 Bionic'i.
Mahalle bilgisayarcıları bile POCO markasını biliyor siz gelmişsiniz konu sahibinin kafasını karıştırmaya çalışıyorsunuz?

iPhone 12 Pro Max bile olsa lütfen şunu anlayın.
X3 Pro şu anda daha fazla FPS gösterir.
12 Pro Max 60 FPS'ten fazla göstermez (vermez demiyorum gösteremez).
Çok uzun yıllar sonra X3 Pro sıkıntı yaşatırken 12 Pro Max yaşatmaz ama şu anda tartışmasız bir şekilde oyun için en iyi tercih X3 Pro (konu sahibi için)

Anlamanız için Arapça'da yazayım mı?

SE 2'de alınmaz.
Hatta 3000 TL olsa yene alınmaz yene alınmaz!

Daha POCO markasının ne olduğunu bilmiyorsunuz, geliyorsunuz burada öneri yapıyorsunuz.

İşlemcisi iPhone 11 ile aynı olsa ne olur?
Telefon 60 FPS'in üstünü gösterebilecek mi?

Sırf iPhone diye 60 FPS'e mi mahkum kalınsın. Bir oyuncu için FPS'in ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışmayacağım bile.
Bir oyuncu için bataryanın ve ekranın büyük olmasının ne kadar önemli olduğunu açıklamaya çalışmayacağım bile.
Anlamıyorsanız şunu söyleyeyim 7 yaşındaki bir çocuk bile bataryanın ve yenileme hızının oyuncular için çok çok önemli olduğunu bilir.
Birisi 60 birisi 120 Hz.
Sırf kasasında iPhone yazıyor diye 2.el (oyuncular için) çöp bir telefon mu alsın yani?

SE 2020 de 240 Hz touch response var mı?
SE 2020 de likit soğutma sistemi var mı?

Konu sahibi oyun için istiyorum demiş ne yapsın A13 Bionic'i.
Mahalle bilgisayarcıları bile POCO markasını biliyor siz gelmişsiniz konu sahibinin kafasını karıştırmaya çalışıyorsunuz?

iPhone 12 Pro Max bile olsa lütfen şunu anlayın.
X3 Pro şu anda daha fazla FPS gösterir.
12 Pro Max 60 FPS'ten fazla göstermez (vermez demiyorum gösteremez).
Çok uzun yıllar sonra X3 Pro sıkıntı yaşatırken 12 Pro Max yaşatmaz ama şu anda tartışmasız bir şekilde oyun için en iyi tercih X3 Pro (konu sahibi için)

Anlamanız için arapça'da yazayım mı?

Bakın efendim tartışmamız ufka kadar kaybolup gidecek.
X3POCO Pro'yu kötülemiyorum daha önceden de bir kullanıcı bana yorum yazdı.
Bende telefonu araştırdım ve bilgilerini öğrendim.
Sonuçta bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler bende telefonu öğrenip geldim.
Yorumlarıma bakabilirsiniz X3 POCO Pro'yu ben almayın demiş miyim? Asla demedim.
Zaten konu tartışmaya kapandı arkadaş APK dosya destekleyen istiyormuş ve iPhone APK desteklemiyor yani x3poco pro en iyi önerilebilicek durumda ,
Tekrar söylüyorum efendim ben sadece arakdaşa; " iPhone serisinden almak istiyorsa, 2. el ucuz bir fiyata bulabileceği iPhone SE almasını söyledim" gidipte iPhone 8 falan falan almasın dedim"
Ve tekrar tekrar söylüyorum eğer iPhone serisinden almak istiyorsa diğer ağabeyine göre peformansı eşit derecede olan iPhone SE yi önerdim işlemcisi iyi bir işlemci ve tablet modunda gözüküyor demiştim ve artılarını söyledim.
X3 POCO Pro'yu dün araştırıp baktım 120 herz tazeleme oranı.
Şarj tüketimi batarya vb iyiymiş ve 4000 tl gibi bir fiyat bandında alınabilicek oyun telefonu
Lütfen yanlışım varsa düzeltin.
İyigünler.

Geri
Yukarı