4.000 TL telefon tavsiyesi

EdinDzeko1907

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Oppo Reno 2Z kullanmaktayım. Telefonumu anneme verip yeni bir telefon alacağım. 4000 TL'ye kadar bütcem var. Benim için önemli olan malzeme kalitesi, yazılım, kamera. Oyun oynuyorum. Günlük 8 saate yakın telefon kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Oppo reno 2Z kullanmaktayım. Telefonumu anneme verip yeni bir telefon alacağım. 4000 TL'ye kadar bütcem var. Benim için önemli olan malzeme kalitesi, yazılım, kamera. Oyun oynuyorum. Günlük 8 saate yakın telefon kullanıyorum.

Hocam 4000'e Android 14 dahil 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak, OIS bulunan ve çok güzel bir yazılıma sahip olan A52 var ancak plastik.

Gün içinde çok fazla kullandığınızdan dolayı 7000 mAh bataryası ile M51 var ama o da polikarbonat.
Realme 7 Pro var 65W hızlı şarj'ı çok güzel bir detay ama plastik.

Samsung Galaxy M51.
Samsung Galaxy A52.
POCO X3 NFC de tatmin eder fakat yazılım sorunları var.
Mi 9T.
Şiddetle tavsiye ettiğim telefonlar.

Kılıf ile kullanırsınız zaten, malzeme kalitesine o kadar takılmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Samsung Galaxy A52 tavsiye ederim, Android 14 dahil 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak, stereo hoparlör bulunuyor ve 90 Hz Super AMOLED ekrana sahip.

Samsung Galaxy m51.
Samsung Galaxy a52.
POCO X3 NFC de tatmin eder fakat yazılım sorunları var.
Mi 9t.
Şiddetle tavsiye ettiğim telefonlar.

Su an A52 düşünüyorum 1-2 aya kadar alacagım, fiyatlar çok artarsa M51 düşünüyorum. Mi 9T MIUI 13 almayacakmış diye duymuştum artık onun devri bitti.

Hocam 4000'e Android 14 dahil 4 yıl güvenlik güncellemesi alacak, OIS bulunan ve çok güzel bir yazılıma sahip olan A52 var ancak plastik.

Gün içinde çok fazla kullandığınızdan dolayı 7000 mAh bataryası ile M51 var ama o da polikarbonat.
Realme 7 Pro var 65W hızlı şarj'ı çok güzel bir detay ama plastik.

Realme 7 Pro en fazla kaç Android güncellemesi alır?

Yeni konular

Geri
Yukarı