4.500 TL PS5 için Televizyon önerisi

Merthas92

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaslar. Hayirlisiyla onumuzdeki aylarda İngiltere'den PS5 hediye gelecek. Bende hem arastirmami hem de butcemi ayarlamak adina bu guzel konsolu kullanabilecegim ve onu hak eden bir televizyon arayisina girdim. Biliyorum PS5 HDMI 2.1 ile hakkini verecektir ancak televizyon için ayirabildigim butce 4500 TL civarinda. Sizlerden ricam 40 inch ve uzeri, 4K, minimum 60 Hz, Smart bir TV onermeniz. Simdiden ilginiz ve yardiminiz için tesekkur ederim.

LG Nano79 NanoCell 43NANO796 4K Ultra HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (Boyutu sıkıntı değilse önerim kesinlikle bu)

Dostum tavsiyelerin için tesekkur ederim ancak PS5 için nokta atişi bir tavsiye ariyorum. Gunluk kullanimda tabii ki hepside guzel TV'ler ama aradigim kriterler bunlar mi bilemedim.

Önerdiğim LG tabii ki de Smart TV ve HDMI 2.0 girişine sahip. Boyutu dışında ekran kalitesi mükemmel bir televizyon. Zaten siz 40 inç ve üstu aradığınız için 43 inç size yetecektir.

Bu bütçede alınabilecek en iyi televizyon bence. Normal crystal panellerden daha iyi bir panele sahip. Nano panel yeni geliştirildi ve çok canlı bir panel.

2020 model olması avantaj.
Nano panel olması avantaj.

Umarım yetmiştir bu yazdıklarım, kafanızda bir fikir oluşması için.

Geri
Yukarı