4.500 TL sistem önerisi

Bütçe
4.500
Senin bütçene en fazla bu var:
Yaklaşık performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan daha iyisi bulunmaz bu zamanda. Aynısını önerecektim benden hızlı davrandınız.

Senin bütçene en fazla bu var:
Yaklaşık performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz alakasız olacak ama bu sistemin fiyatı 2500'den nasıl 5000'e geldi. Üzüldüm.

Sosyale yaşı küçük ne kadar beyinsiz varsa toplanmış yapılan yorumlardan anlaşılacağı üzere.

İstediğiniz FPS değerlerini ekran kartlı bir sistemde alırsınız ekran kartına bağlı olarak. Şu anki zamanda ekran kartlı sistem toplamak zor mining muhabbetlerinden dolayı. APU sistem araştırmanızı tavsiye ederim.

Biraz alakasız olacak ama bu sistemin fiyatı 2500'den nasıl 5000'e geldi. Üzüldüm.

1 yıl önce 600 TL'ye bulunabilen ekran kartının fiyatı 1500-2500 arası olunca oluyor.

5.000 de mi kurtarmaz.

Bunu al rahatına bak.

1 yıl önce 600 TL'ye bulunabilen ekran kartının fiyatı 1500-2500 arası olunca oluyor.

Bunu al rahatına bak.
240 GB SSD var gibi gözüküyor ama istediği oyunların çeyreğine bile yetmez o depolama.

Yeni konular

Geri
Yukarı