4.500 TL sistem önerisi

Bütçe
4.500
Sosyale yaşı küçük ne kadar beyinsiz varsa toplanmış yapılan yorumlardan anlaşılacağı üzere.

İstediğiniz FPS değerlerini ekran kartlı bir sistemde alırsınız ekran kartına bağlı olarak. Şu anki zamanda ekran kartlı sistem toplamak zor mining muhabbetlerinden dolayı. APU sistem araştırmanızı tavsiye ederim.
Maalesef..

Yeterli. Keşke herkes böyle öneriyle gelse.

Bu Forza Horizon 4'da kaç FPS alır Ultra ayarlar veya yüksek orta?
Maalesef, mining olmasa en kötü 90FPS alacak bir PC toplanırdı fakat şu an imkansız.

90 FPS yede şükür 😞
Bundan daha iyisi bulunmaz bu zamanda. aynısını önerecektim benden hızlı davrandınız.

Ekran kartı ben GTX1050 falan düşünmüştüm.

Biraz alakasız olacak ama bu sistemin fiyatı 2500'den nasıl 5000'e geldi. Üzüldüm.
Hocam ilk başta RX550 ile satılıyordu şuan içinde RX560 var ve dolar da artı ekran kartı da kalmadı. :)
Yüksek ayarlarda 60 FPS. Mesajımda zaten performans videosunu atmıştım bir daha atayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk başta RX550 ile satılıyordu şu an içinde RX560 var ve dolar da artı ekran kartı da kalmadı. :)

Yüksek ayarlarda 60 FPS. Mesajımda zaten performans videosunu atmıştım bir daha atayım;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bizim PC hayal oldu o zaman :(

Hocam ilk başta RX550 ile satılıyordu şu an içinde RX560 var ve dolar da artı ekran kartı da kalmadı. :)

Güzel bir PC için en fazla ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor zaten de almam lazım hem oyun hem de ders yapmak için istiyordum ama ben genellikle oyun oynayacağım ekran kartı biraz daha yüksek olursa ne kadar daha bütçe ayırmam lazım.

90 FPS yede şükür 😞

Ekran kartı ben GTX1050 falan düşünmüştüm.
Sen sanırım fazla bilgin yok. 1050 zaten kötü bir kart ve o oyunları açamaz bile. Ayrıca 4500Tl sistem sana en fazla 30 40 FPS verir sen 90 FPS şükür diyorsun 😅.

Güzel bir PC için en fazla ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor zaten de almam lazım hem oyun hem de ders yapmak için istiyordum ama ben genellikle oyun oynayacağım ekran kartı biraz daha yüksek olursa ne kadar daha bütçe ayırmam lazım.

İstediğiniz 1050 Ti sistem için 6500 TL civarı olabilir. Stok sorunları ve mining olayları vs. olmasaydı bu fiyata 1650S-RX 5500 XT bile önerebilirdik.

Geri
Yukarı