4 aylık ASUS VG259QM monitörde ölü piksel

Halfdan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 4 ay önce İncehesap'tan ASUS VG259QM monitörünü satın aldım. İlk başta ekranda küçük bir çizik vardı fakat kenarda olduğu için önemsememiştim. Bugün bilgisayarı açıp biraz oyun oynadıktan sonra internette dolanırken ekranımda 1 ölü pixel olduğunu fark ettim. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• f2409949-d45c-4c88-8539-e3c44a4dce46.jpg
    f2409949-d45c-4c88-8539-e3c44a4dce46.jpg
    152,1 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba, yaklaşık 4 ay önce İncehesap'tan ASUS VG259qm monitörünü satın aldım. İlk başta ekranda küçük bir çizik vardı fakat kenarda olduğu için önemsememiştim. Bugün bilgisayarı açıp biraz oyun oynadıktan sonra internette dolanırken ekranımda 1 ölü pixel olduğunu fark ettim. Ne yapmalıyım?

TUF serisi zaten sıkıntılıydı kimseyede önermezdim geçmiş olsun...

Merhaba, yaklaşık 4 ay önce İncehesap'tan ASUS VG259QM monitörünü satın aldım. İlk başta ekranda küçük bir çizik vardı fakat kenarda olduğu için önemsememiştim. Bugün bilgisayarı açıp biraz oyun oynadıktan sonra internette dolanırken ekranımda 1 ölü pixel olduğunu fark ettim. Ne yapmalıyım?
Hocam ölü pikseli anlarımda etrafındaki kararma nedir çözemedim.

Bu ölü piksel mi değil mi bilmiyorum ancak bende de ASUS VP247QG var ve birkaç kere ekranda aynı bu şekilde çizgi gördüm. Reset atınca geçti.

Arkadaşlar PC'yi kapatıp açtım ve ölü pixel ve o garip yuvarlak yok oldu? Yinede garantiye vermeli miyim yoksa gittiyse sorun yok mudur?
Bu ölü piksel mi değil mi bilmiyorum ancak bende de ASUS VP247QG var ve birkaç kere ekranda aynı bu şekilde çizgi gördüm. Reset atınca geçti.

Evet resleyince bende de geçti çok garip kalbime indi sabah sabah :D

Arkadaşlar PC'yi kapatıp açtım ve ölü pixel ve o garip yuvarlak yok oldu? Yinede garantiye vermeli miyim yoksa gittiyse sorun yok mudur?

Evet resleyince bende de geçti çok garip kalbime indi sabah sabah :D
Garantiye vermene gerek olmadığını düşünüyorum. Yaklaşık bir sene kadar önce başıma gelmişti ve daha sonra bir sorun olmadı. Ayrıca monitör kaynaklı değil sorun.

Bir programın yarattığı glitch olabilir garantiye verilmesi gerektiğini düşünmüyorum. Tekrarlarsa servisle iletişime geçebilirsiniz.

Görev yöneticisinden Steam'i kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı