4 bin TL hazır kasa önerisi

Arıza çıkartma değil de ileride yükseltme yapmak için çok para harcamanız lazım olacak. SU630'da birden hızı düşebilen ve oyunda drop sokan bi' SSD. 1-2 gün bekleyin güzel PC'ler bulursunuz GameGaraj'da.

O zaman dediğin gibi birkaç gün GameGaraj'ı bekleyeceğim artık orada da bütçeme uygun PC bulamazsam son çare bunu alırım.
RAM'i 16 yaparsanız daha performanslı olacaktır.
Zaten kurulumla falan 4200 olur bu fiyatta bütçemin en en üst sınırı yani imkanı yok.

5K bütçem var 1K ya indirim kovalayıp monitör + klavye mouse alacağım kalan 4K ya da hazır kasa arıyorum maalesef daha fazla arttıramam bütçeyi.Bir sistem buldum aslında güzel gözüküyor ama gta5 online oynatır mı emin olamadım. Teknobiyotik AMD Ryzen 3 1200 AF 3.1GHz, RX560 4GB, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik
Ben bunu aldım

Ben bunu aldım.

GTA 5 Online oynadın mı bu sistemle? Oynadıysan hangi ayarlarda kaç FPS arası aldın söyler misin?

Ben aldığımda Windows bedavaydı.

GTA 5 Online oynadın mı bu sistemle? Oynadıysan hangi ayarlarda kaç FPS arası aldın söyler misin?

Benim monitörüm yok ama YouTube'dan bakabilirsin monitör dahil alacaktım bunu aldım.

Bence biraz bekle ekran kartı fiyatları düşsün.

Geri
Yukarı