4 bin TL'ye kadar oyuncu bilgisayarı tavsiyesi

Mahalle bilgisayarcısının ekran kartından anladığını sanmıyorum.

Hocam tamam fazla güzel aramıyorsun ama sıfır alırsan o oyunları anca YT'den izlersin. Bilgisayarcının dediği PC'ye gidip Windows tuşu + r yapıp açılan yere DxDiag yazıp işlemci ve ekran kartını atarsan bakarız iyi mi değil mi diye. Ama tavsiyem 2.el attığım sistemlerin birini seçip testlerin fotolarını isteyip düzgünse kargolatmanız.

Hocam tamam fazla güzel aramıyorsun ama sıfır alırsan o oyunları anca YT'den izlersin. Bilgisayarcının dediği PC'ye gidip Windows tuşu + r yapıp açılan yere DxDiag yazıp işlemci ve ekran kartını atarsan bakarız iyi mi değil mi diye. Ama tavsiyem 2.el attığım sistemlerin birini seçip testlerin fotolarını isteyip düzgünse kargolatmanız.

Tamam kötüyse attıklarından seçerim tamirci anlıyor PC'den 1650 Ti falanda var.

Şu sınavlar bitinca bakacağım.

Bilgisayarım çok kötü neredeyse tüm hiçbir oyunu açmıyor Windows 10 bile kaldırmıyor 4K bütçem var. Sadece kasa olarak internetten oyuncu bilgisayarı arıyorum, yardım edebilecek var mı?
4k yabu dönem 0 gaming pc toplamak doların 2 lira olması ile aynı olasılıkta :D

Zeiron Turbox gıbı markalar RGB makınesınden ıbaret ve 0 sıstem ıstenıyorsa butcede ımkansız mınımum 6 7K lazım dedıgınız bilgisayarcı guvenılırse 1650 Ti ısınızı rahatça gorucektır inşallah ıcınde i5 3th falan yoktur.

Zeiron Turbox gıbı markalar RGB makınesınden ıbaret ve 0 sıstem ıstenıyorsa butcede ımkansız mınımum 6 7K lazım dedıgınız bilgisayarcı guvenılırse 1650 Ti ısınızı rahatça gorucektır inşallah ıcınde i5 3th falan yoktur.

İnşallah yoktur fakat ben 1660 Ti derken dükkanında var demek istedim benim kastettiğim GPU AMD'ye benziyor büyük bir GPU.

Tanıdıktan sistem alınmaz. R7 240'lı eski nesil DDR3 bir şeyler kakalar muhtemelen.

Geri
Yukarı