4 GB RAM 2 GB gözüküyor

TheAviaTorX

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün aldığım 4 GB RAM geldi fakat sisteme taktığımda bana 2 GB veriyor. Anakartımda 4 tane boş slot var 2x2 olarak 2 ve 4. slota takılı bu RAM'ler ve yeni aldığım RAM'i 3. slota takıyorum fakat 2 GB alıyorum tüm slotları denedim fakat olmuyor tüm özellikleri aynı cas hızı RAM hızı ne yapmam gerekiyor.

Arkadaşlar bugün aldığım 4 GB RAM geldi fakat sisteme taktığımda bana 2 GB veriyor. Anakartımda 4 tane boş slot var 2x2 olarak 2 ve 4. slota takılı bu RAM'ler ve yeni aldığım RAM'i 3. slota takıyorum fakat 2 GB alıyorum tüm slotları denedim fakat olmuyor tüm özellikleri aynı cas hızı RAM hızı ne yapmam gerekiyor.
Anakartının özelliklerine baktın mı?.Slot başına kaç gb ram destekliyor,biliyor musun?

ASUS PBH77-V markası ben fazla anlamıyorum da rica etsem bakar mısın?
[/QU
Lütfen dikkatlice bakıp yazar mısın.Zira Böyle bir anakart yok!
Lütfen dikkatlice bakıp yazar mısın.Zira Böyle bir anakart yok!
Cpu z indir. CPU-Z | Softwares | CPUID ve anakartın ismini yaz lütefen.
Lütfen dikkatlice bakıp yazar mısın? Zira Böyle bir anakart yok!

CPU Z indir. CPU-Z | Softwares | CPUID ve anakartın ismini yaz lütfen.
fen.

Son düzenleme:
Özür dilerim benim hatam markası P8H77-V şimdiden teşekkür ederim .

Buradan ürününüzün teknik detaylarını öğrenebilirsiniz.Ayrıca 0850 522 27 87 arayıp sorununuzu bildirebilirsiniz.

Buradan ürününüzün teknik detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca 0850 522 27 87 arayıp sorununuzu bildirebilirsiniz.

Numarayı aradım açmıyor ve anakartım bir slotta maksimum 8 GB destekliyor herhangi bir sorun olmaması lazım lütfen yardım...

Yeni konular

Geri
Yukarı