4 GB RAM için Windows sürümü önerisi

CaptainS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda 4 GB RAM var ve Windows 10 ama bilgisayar daha yeni açılmışken bile 2.5 GB RAM boşta tüketiyor. Hangi Windows'a geçmeliyim? Bilgisayarım ilk geldiğinde Windows 7'ydi. Daha sonra 8 yaptılar ve daha sonra 10 oldu ama oyunlarda fazla FPS alamıyorum. Windows 7 x64 yap diyen de var, Windows 10'da kal diyen de. Hangisine geçmeliyim? (Daha iyi FPS ve hız almak için.)

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla Windows 10 kullanmak istiyorum dersen Windows 10 Lite sürümünü önerebilirim lakin ne kadar güvenilir bilmiyorum. Alternatif olarak Windows 8.1 Single Language kullanabilirsiniz.

Merhaba. Bilgisayarımda 4 GB RAM var ve Windows 10 ama bilgisayar daha yeni açılmışken bile 2.5 GB RAM boşta tüketiyor. Hangi Windows'a geçmeliyim? Bilgisayarım ilk geldiğinde Windows 7'ydi. Daha sonra 8 yaptılar ve daha sonra 10 oldu ama oyunlarda fazla FPS alamıyorum. Windows 7 x64 yap diyen de var, Windows 10'da kal diyen de. Hangisine geçmeliyim? (Daha iyi FPS ve hız almak için.)
Hocam benim önerim Windows 7.1 den yana fakat siz derseniz ki güncel bir şey kullanmak isterim, Windows 8.1 e geçiş yapmanızı öneririm. Tabii sadece performans önemli gerisi önemli değil derseniz de size Windows 7.1 veya Linux işletim sistemini öneririm, tahminime göre Windows dışında işletim sistemi kullanmamışsınızdır, bu yüzden Linux'a geçip zorlanmamanız için sizin için en kullanışlı işletim sistemini Windows 7.1 olarak düşündüm.

Hocam benim önerim Windows 7.1'den yana fakat siz derseniz ki güncel bir şey kullanmak isterim, Windows 8.1'e geçiş yapmanızı öneririm. Tabii sadece performans önemli gerisi önemli değil derseniz de size Windows 7.1 veya Linux işletim sistemini öneririm, tahminime göre Windows dışında işletim sistemi kullanmamışsınızdır, bu yüzden Linux'a geçip zorlanmamanız için sizin için en kullanışlı işletim sistemini Windows 7.1 olarak düşündüm.

Windows 7 yapmayı düşünüyorum teşekkür ederim.

Geri
Yukarı