4 GB RAM ile Windows 11 performansı nasıl olur?

MKara96

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
4 GB RAM var. Kullanılabilir 3.4 GB RAM. SSD mevcut. Oyun oynayan birisi değilim. Daha çok internet, multimedya gibi şeyler bilgisayarda kullanıyor. Windows 10'da boşta %60 civarı bellek kullanımım var. Windows 11'de durum nasıl olur? Çok sorun yaratır mı?

rahmi829

Picopat
Yer
saha
4 GB RAM var. Kullanılabilir 3.4 GB RAM. SSD mevcut. Oyun oynayan birisi değilim. Daha çok internet, multimedya gibi şeyler bilgisayarda kullanıyor. Windows 10'da boşta %60 civarı bellek kullanımım var. Windows 11'de durum nasıl olur? Çok sorun yaratır mı?

Windows 10 la hemen hemen aynı olur.

kerre

Hectopat
Yer
İstanbul
Debloat ve bazı tweakler ile kullanabilirsin. Ama W10 işini görüyormuş zaten, gerekli olduğunu düşünmüyorum. Şuanlık W10'dan aman aman farkı yok.

KS
KS
MKara96

MKara96

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Dün kurdum. Henüz bir problem yaratmadı. Bellek kullanımım windows 10 ile hemen hemen aynı sayılır. Beklediğimden çok daha iyi bir sonuç gözlemledim.

Yukarı