4 GB RAM oyun için yeterli midir?

Oyun ne kelime, uçar uçar! 4 GB RAM olduktan sonra gerisinin hiçbir önemi yok. 1 GB işlemci, 2 GB ekran kartı, 4 GB RAM, 120 GB SSD yanında da 1000 GB hard disk oldu mu her oyunu oynarsın. Bilgisayar da zaten sadece Gigabyte ile çalışan bişeydir. Kasayı 400 GB, güç kaynağını da 750 GB almayı unutma ama. İşletim sistemi de 8.1 GB olmalı.

Oyun ne kelime, uçar uçar! 4 GB RAM olduktan sonra gerisinin hiçbir önemi yok. 1 GB işlemci, 2 GB ekran kartı, 4 GB RAM, 120 GB SSD yanında da 1000 GB hard disk oldu mu her oyunu oynarsın. Bilgisayar da zaten sadece Gigabyte ile çalışan bişeydir. Kasayı 400 GB, güç kaynağını da 750 GB almayı unutma ama. İşletim sistemi de 8.1 GB olmalı.

Uzun zamandır bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum ya, süpersin Recep abi :D

400 GB kasa . :D:D :D :D AHahah :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı