4 GB RAM'a en iyi video editör programı önerisi

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Arkadaşlar, şu anda wondershare filmora X kullanıyorum. Daha profesyönel bir öneriniz var mı? Belki mümküm değil ama olsun sistem;

1613909604254.png

After affects hareketli grafik ve efekt programı onun yerine Premiere Pro(video düzenleme, montaj, kurgu) daha mantıklı bir seçim fakat arkadaşımızın sistemine ne kadar uyar bilmiyorum.

Premier Pro kullanıyorum neredeyse azıcık hareketli efektli sahneleri render alırken 12 GB yakın RAM yiyor:D

Arkadaşlar, şu anda wondershare filmora X kullanıyorum. Daha profesyönel bir öneriniz var mı? Belki mümküm değil ama olsun sistem;

Eki Görüntüle 889255
Hitfilm Express var, tek seferlik para ödüyorsunuz ve zorlasa da en azından çalışır. Kötü yanı ise Premiere Pro veya After Effects'de olan çoğu efekti yapamıyorsunuz, olanların da çoğunu manüel olarak yapıyorsunuz.

Hitfilm Express var, tek seferlik para ödüyorsunuz ve zorlasa da en azından çalışır. Kötü yanı ise Premiere Pro veya After Effects'de olan çoğu efekti yapamıyorsunuz, olanların da çoğunu manüel olarak yapıyorsunuz.
hitfilm express bildiğim kadarıyla ücretsiz ancak indirdiğim zaman bende açılmıyordu setup'u tekrar kurdum ve direk aç dediğimde bilgisayarınız minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı