4 GB RAM'e 8 GB eklemek FPS arttırır mı?

enesnees

Centipat
Daha fazla  
Merhaba laptopum Valorant'da 30 FPS. Tabii Valorant'da FPS önemli o yüzden bayramdan sonra RAM alacağım. Sistemim şöyle;
4 GB RAM.
i5 3.nesil
Intel HD graphichs 4000 ve AMD Radeon serisinden.
Ben buna 8 GB daha eklettiriceğim. Kaç FPS artar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç Fps artıracağını internette karşılaştırma videolarından öğrenebilirsin ve muhakkak artırır. Valorant Ram i çok kullanan bir oyun.

Genel anlamda iyi bir atış olacaktır ancak tam olarak şu kadar artar demek doğru olmaz.

Merhaba laptopum Valorant'da 30 FPS. Tabii Valorant'da FPS önemli o yüzden bayramdan sonra RAM alacağım. Sistemim şöyle;
4 GB RAM.
i5 3.nesil

Kankam büyük ihtimal anakartın eski bir anakart, anakartını bizimle paylaşırsan daha güzel yardımcı olabiliriz. Eğer eski bir anakart ise 12 GB RAM'ı desteklemiyor olabilir. Yani 12 GB RAM taksan bile 8 görünür. O yüzden anakartını bize yazarsan daha detayli bilgi verebiliriz.

(Pardon cihaz laptopmuş arkadaşlar, masaüstü sanmıştım kurusa bakmayın)
4 GB RAM.
i5 3.nesil

Önerim SSD yoksa ilk önce SSD alman. Valorant bile 30 FPS alıyor ise PC bayağı eski, o yüzden bir SSD şart gibi.

Kankam büyük ihtimal anakartın eski bir anakart, anakartını bizimle paylaşırsan daha güzel yardımcı olabiliriz. Eğer eski bir anakart ise 12 GB RAM'ı desteklemiyor olabilir. Yani 12 GB RAM taksan bile 8 görünür. O yüzden anakartını bize yazarsan daha detayli bilgi verebiliriz.

(Pardon cihaz laptopmuş arkadaşlar, masaüstü sanmıştım kurusa bakmayın)

Önerim SSD yoksa ilk önce SSD alman. Valorant bile 30 FPS alıyor ise PC bayağı eski, o yüzden bir SSD şart gibi.
ssd fps yi etkilemez ileride alıcağız
Genel anlamda iyi bir atış olacaktır ancak tam olarak şu kadar artar demek doğru olmaz.
tahmin yokmu

Yeni konular

Geri
Yukarı