4 GB RAM'li sistem ile hangi Crysis oyunları oynanabilir?

Yer
Bilgisayarın Başı
Daha fazla  
Bu sistemle Crysis Serisi'nin hangi oyunlarını oynayabilirim?
Veya başka bir oyun önerebilir misiniz?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 16-01-2021 17.25.41.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ve warhead oynanabilir.
Edit: İşlemcini sonradan gördüm sorun çıkarabilir.

O kadar mı kötü.
Crysis bilmem de 1 ay içinde Steam indirimi olacak. Orada Left 4 Dead 2 alabilirsin. Gerçekten oynamaya değer, 3.70 kuruş.

Bakacağım, sağ olun.
Online oynaması çok zevkli oluyor l4D2'in tavsiye ederim :)

Büyük ihtimalle alacağım.
İşlemci 12 senelik ekran kartı da aşağı yukarı bir o kadar eskidir büyük ihtimalle.

NVIDIA GeForce 7300/7200 SE ekran kartım.

Crysis 1 oynarsın Crysis 2 de oynarsın ama Crysis 2 de bazen ısınmalar meydana gelebiliyor bu oyunla alakalı sanırım internet kafede de böyleydi 3'ü oynayamazsın ama ha bir de yapabiliyorsun ilk önce 1'i oyna sonra 2'yi oyna hikaye devamı gibi bir şey söz konusu çünkü.

Bu sistemle Crysis Serisi'nin hangi oyunlarını oynayabilirim?
Veya başka bir oyun önerebilir misiniz?
Cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 839063

Crysis oynayabileceğini sanmıyorum, 8 GB RAM'li laptop vardı önceden bende Crysis 1'i çok zor bitirmiştim özellikle oyunun son kısımlarını geçmek zor olmuştu.

Crysis 1 oynarsın Crysis 2 de oynarsın ama Crysis 2 de bazen ısınmalar meydana gelebiliyor bu oyunla alakalı sanırım internet kafede de böyleydi 3'ü oynayamazsın ama ha bir de yapabiliyorsun ilk önce 1'i oyna sonra 2'yi oyna hikaye devamı gibi bir şey söz konusu çünkü.

Warhead'ı oynayabilir miyim?
Crysis oynayabileceğini sanmıyorum, 8 GB RAM'li laptop vardı önceden bende Crysis 1'i çok zor bitirmiştim özellikle oyunun son kısımlarını geçmek zor olmuştu.

Hadi ya, çok sağ olun ama ben yine de bir deneyeceğim 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı