4 ölü pikseli MSI G241 iade edilmeli mi?

İnanır mısınız bilmiyorum ama 2 tane monitör aldım İtopya'dan ve ikisi de ölü pikselli çıktı. İlkini iade edebildim, diğerine de teknik servisleri dün bakmış olacaklardı fakat bugün o kadar yoğundu ki müşteri hizmetleri ulaşamadım. Gerçekten soğudum. Bekletmeleri cabası zaten.

O hep öyle 2 ay önce aldığım ve iade ettiğim ürün hala kargoda gözüküyor benim de, iade sistemiyle uğraşmıyorlar şu an.

Çok yavaşlar biz öyleyiz biz böyleyiz diyorlar ama icraatte gerçekten 3/10 bence. Onun dışında arkadaşın heyecanını anlayabiliyorum yeni bilgisayar istemiyor. Ama içiniz gerçekten rahatlıyacak.

Peki nasıl iade talebi oluşturacağım site üzerinden biliyor musunuz?
Site üzerinden oluşturmuyorsunuz, e-posta adreslerine mail atarak ya da telefonla iade departmanlarına ulaşarak iade sürecinizi başlatabiliyorsunuz. Mailden yapacak olursanız ürünle alakalı sorunu belirtip iade etmek istediğinizi ve kargo kodunu istediğinizi yazın. Mail atmanızı tavsiye ederim ki elinizde delil niteliğinde bulunsun. Telefon konuşmalarında yan yattı çamura battı yapma ihtimalleri oluyor ama yine de size kalmış.
Yardımcı olabileceğim herhangi başka bir şey olursa konuya istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Umarım en kısa sürede mağdur edilmeden sorununuz çözülür. Geri vites yapmayın ve 14 günlük hakkınızı kullanın. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı