4 ölü pikseli MSI G241 iade edilmeli mi?

Sıkıntı servise yollayıp rapor aldıktan sonra değişim yapacak olmaları. Bu süreç en az 2 hafta sürer zaten İtopya bu aralar çok yoğun indirimlerden dolayı. %100 iade olacağını bilsem hemen monitör siparişi veririm tekrar. bir de iade süreci başlatamıyorum daha faturayı bile yollamamışlar e-postama
14 gün içinde olduğu için servise gönderme durumu olmaması gerekiyor. Ben aynı şekilde ölü pikselli diye bi tanesini 14 gün içinde iade etmiştim ve kabul etmişlerdi. Itopyanın kendi teknik servisi kontrol sağlıyor ve iadeyi kabul ediyor 14 gün içinde diye.
Umarım yeni monitörünüz sorunsuz çıkar
Umarımm, tek dileğim o gerçekten. Umarım sizin de sorununuz en kısa sürede çözülür. Yeni sistem heyecanını yaşayamamak üzüyor gerçekten.

Sizin çok yakından anlıyorum çok daha büyük göz ardı edilemeyecek sorunlarla aynı tereddütleri yaşadım laptopta. Başta göz ardı edebilirsiniz gibi geliyor ama iade/değişim yapıldığında çok rahatlıyorsunuz. Bence alışmadan iade ediniz.

Hocam bende 1 tane var ona rağmen sürekli gözüme geldikçe sinir oluyorum. Eğer indirimde ucuz aldıysan garantiye başvur. Eğer hala aynı fiyattaysa iade yeni sipariş ver derim.

Bu arada Saltopat'ın da dediği gibi iade değil değişim isterseniz stoklarında var ise değişim yapabilirler. Fakat bu konuda yan çizebiliyorlar. Son zamanlarda aynı seriden olmazsa değişim yapamıyoruz gibi bir şeyler çıkmış.

Ben 2-3 ay beklemiştim toplarken canını sıkma :D.

Değişimi akıllarınca zarar ettiklerinden yapmıyorlar. Aldıkları fiyattan kur sabitlemek yerine hareketli kurdan fiyatlıyorlar, bu da bize bu şekilde yansıyor ayrıca İtopya'yı hiç beğenmiyorum 3 gündür parasını yatırdığımız RTX 3080'in işleme girmesini bekliyoruz arkadaşlar tarafından.

O yüzden bende beğenmedim, vazgeçtim olarak gönderin dedim. Yüksek ihtimal ölü pikseli farketmeyecekleri için servis ile uğraşmayacaksınız.
Peki o şekilde belirtirsem iadeyi kabul etmeme gibi durumları olmaz mı? Neticede naylon poşet ve açarken yırtıldılar tekrar nasıl satabilirler ki? İade kabul etmeyip geri gönderirlerse daha fazla uğraştıracak. 4 ölü pikseli belirtip hızlı iade istemeyi düşünüyorum. bu şekilde %100 iade yapılacaksa eğer hemen şimdi bir monitör sipariş verebilirim

Peki o şekilde belirtirsem iadeyi kabul etmeme gibi durumları olmaz mı? Neticede naylon poşet ve açarken yırtıldılar tekrar nasıl satabilirler ki? İade kabul etmeyip geri gönderirlerse daha fazla uğraştıracak. 4 ölü pikseli belirtip hızlı iade istemeyi düşünüyorum. bu şekilde %100 iade yapılacaksa eğer hemen şimdi bir monitör sipariş verebilirim
Bu konuda isterseniz yarın teknik servislerini arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Benim monitörüm ölü pikselli çıktı, 14 gün içerisindeyim, iade istemem durumunda nasıl bir süreç izliyorsunuz gibisinden sorup bilgi alabilirsiniz.

Hocam her türlü iade almak zorundalar ancak içiniz rahat etmeyecekse ölü pikseli belirtin.

Bu konuda isterseniz yarın teknik servislerini arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Benim monitörüm ölü pikselli çıktı, 14 gün içerisindeyim, iade istemem durumunda nasıl bir süreç izliyorsunuz gibisinden sorup bilgi alabilirsiniz.
Zaten yarın sabahtan arayacağım İtopya'yı. Daha fatura bile gönderilmemiş e-postama ve sitede ürün kargo taşımasında gözüktüğü için iade başvurusu da yapamıyorum ona da ayrı sinir oldum

Değişimi akıllarınca zarar ettiklerinden yapmıyorlar. Aldıkları fiyattan kur sabitlemek yerine hareketli kurdan fiyatlıyorlar, bu da bize bu şekilde yansıyor ayrıca İtopya'yı hiç beğenmiyorum 3 gündür parasını yatırdığımız RTX 3080'in işleme girmesini bekliyoruz arkadaşlar tarafından.
İnanır mısınız bilmiyorum ama 2 tane monitör aldım itopyadan ve ikisi de ölü pikselli çıktı. İlkini iade edebildim, diğerine de teknik servisleri dün bakmış olacaklardı fakat bugün o kadar yoğundu ki müşteri hizmetleri ulaşamadım. Gerçekten soğudum. Bekletmeleri cabası zaten. Bu arada ikinci gönderdikleri ürün baya baya bandı açık gelmişti, resmen ben iade ürünüyüm diyor gibiydi kutusu. Evde olsaydım teslim almazdım da arkadaş teslim alırken farketmemiş.
Zaten yarın sabahtan arayacağım İtopya'yı. Daha fatura bile gönderilmemiş e-postama ve sitede ürün kargo taşımasında gözüktüğü için iade başvurusu da yapamıyorum ona da ayrı sinir oldum
O hep öyle 2 ay önce aldığım ve iade ettiğim ürün hala kargoda gözüküyor benim de, iade sistemiyle uğraşmıyorlar şu an.

İnanır mısınız bilmiyorum ama 2 tane monitör aldım itopyadan ve ikisi de ölü pikselli çıktı. İlkini iade edebildim, diğerine de teknik servisleri dün bakmış olacaklardı fakat bugün o kadar yoğundu ki müşteri hizmetleri ulaşamadım. Gerçekten soğudum. Bekletmeleri cabası zaten.

O hep öyle 2 ay önce aldığım ve iade ettiğim ürün hala kargoda gözüküyor benim de, iade sistemiyle uğraşmıyorlar şu an.
Peki nasıl iade talebi oluşturacağım site üzerinden biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı