4 tane GTX 1050 Ti için PSU tavsiyesi

Hangisi mining için uygun olur sizce ?
İkisi de mining için üretilmedi. Bir fark olmaz. Bende Gold sertifika daha iyidir. Ama High Power daha kaliteli olabilir.

1 kart 7 mh/s ile kazıyor yani doğru mu anladım hocam? 4 kartla şu an aylık 500 küsur lirami gelir var o zaman bu durumda yanlış hesaplamadıysam. Rvnnin şu anki durumundan hesapladım.
28 - 30 MH/s kazım yapıyor, günde 22 ile 25 arası RVN kazıyor.
Power supply aldım bu arada. 750 Watt Zalman Gigamax
Ben 4 gb lık 4 tane rx570 ile kurmayı düşünüyorum. Whattomine de ölcüm yaptıgımda 50 küsür mh/s veriyor 1050 ti ler 128 bit diye yarısın veriyor ozaman.

Son düzenleme:
1 kart 7 mh/s ile kazıyor yani doğru mu anladım hocam? 4 kartla şu an aylık 500 küsur lirami gelir var o zaman bu durumda yanlış hesaplamadıysam. Rvnnin şu anki durumundan hesapladım.

Ben 4 gb lık 4 tane rx570 ile kurmayı düşünüyorum. Whattomine de ölcüm yaptıgımda 50 küsür mh/s veriyor 1050 ti ler 128 bit diye yarısın veriyor ozaman.
Evet 1 kart doğru ayarlarla 7 - 7,5 MH veriyor suanki kurla 500 diyeceğim ama az önce RVN 1,7 TL oldu yani daha fazla da bırakabilir. RX570 ile çok daha fazla kazanacağınız kesin

Evet 1 kart doğru ayarlarla 7 - 7,5 mh veriyor şu anki kurla 500 diyeceğim ama az önce rvn 1,7 TL oldu yani daha fazla da bırakabilir. RX570 ile çok daha fazla kazanacağınız kesin.

Vallah çok kararsızım ya rig kuracağım ama 8 GB'lık mı yoksa 4'lük mü alsam kartları emin degilim Ethereum daha ne kadar kazılacak belli degil. Biterse 8'lik kartla 4'lük kart ayni işlevi görücek diye düşünüyorum. RX 570'lerde 2K olmuşlar kafam çok karışık.

Vallah çok kararsızım ya rig kuracağım ama 8 GB'lık mı yoksa 4'lük mü alsam kartları emin degilim Ethereum daha ne kadar kazılacak belli degil. Biterse 8'lik kartla 4'lük kart ayni işlevi görücek diye düşünüyorum. RX 570'lerde 2K olmuşlar kafam çok karışık.
Eth kazmak tabi ki daha karlı ama imkan meselesi, bende zaten 1 tane 1050Tİ vardı, araştırdım baktım RVN kazabiliyor, tabi o zamanlar RVN 10 kuruş, günde 25-30 RVN kazılıyordu :) sonra birer birer arttırdım kartları 4 kart yaptım. Eğer sıfırdan başlayacaksanız ETH için yatırım yapın bence

Evet ETH için dusunuyorum ama amorti etme suresi cok fazla. Şoyle bir dusuncemde var 2 sene boyunca birikim yapıp topladigim ETH satmamayi dusunuyorum. ETH 2.0 gecildiginde ETH degeri artacaktır. O zamana iyi bir yatirim olabilir. Ama hiç edecek para lazim onun icinde ve sabir :)

Geri
Yukarı