4 USB girişli bir kasaya kaç adet harici SSD takılır?

SLAYER15

Hectopat
Herkes "düşünsün" diye açtım bu konuyu. Herkes 4 adet USB girişli bir kasaya kaç adet harici SSD takılabilir tahminini yazabilir mi? Not: Benim tahminim 4 USB girişli bir kasaya 52 adet harici SSD takılabilir. Neden 52 dediğimi eğer kimse açıklamazsa söyleyeceğim.

Adaptörlü çoklayıcıları ve prizleri uç uca ekleyerek sonsuz sayıda takılabilir. Tabii disket hızı bile alamazsın bir yerden sonra. Evde yer dolana kadar doldur her yeri. Hatta PS/2 portu varsa klavye ve fareyi onlara tak. Prizler yanana kadar bağla. Sonra başka odanın prizini kullan. Paran bitene kadar USB hub ve priz al. Böyle bir paradoksun sonuna geldik.

Son düzenleme:
Neden 52 olduğunu açıklar mısınız? Merak ettim.
Yukarıda yazmıştım ama bir daha yazayım. 13 portlu USB çoğaltıcı gördüm dün hepsiburadada. 4 USB girişine de ondan takacaksın. 52 tane olacak. Ben yanarak/yanmadan, hızı düşerek/düşmeden, çalışarak/çalışmadan demedim :d. Galiba tam siz yazarken yazdığım için sayfayı yenilemediğinizden gözükmedi.

Yukarıda yazmıştım ama bir daha yazayım. 13 portlu USB çoğaltıcı gördüm dün Hepsiburada'da. 4 USB girişine de ondan takacaksın. 52 tane olacak. Ben yanarak/yanmadan, hızı düşerek/düşmeden, çalışarak/çalışmadan demedim :d. Galiba tam siz yazarken yazdığım için sayfayı yenilemediğinizden gözükmedi.

Ona bakılırsa o çoğaltıcılardan daha fazla al çoğaltıcıdan çıkan her porta bir daha çoğaltıcı tak. Bunun sınırı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı