4 yıldır temizlenmeyen bilgisayarı temizlemek

fortBoys

Picopat
Makaleler
1
Yer
Sihirdar Vadisi
Öncelikle herkese merhaba, 4 yıl önce aldığım oyuncu kasasını şu ana kadar hep aktif kullandım ama 1 kere bile içini açıp temizlemedim. O termal macun denilen şeyi yenilemedim. Yani kasayla ilgili hiçbir bakım yapmadım bakın abartmıyorum tek bir kere bile yapmadım ama bu gece aklıma geldi yarın tamirciye götürüp şöyle sıfır gibi yenilemek, temizletmek istiyorum. Sizce gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

friedlich

Picopat
Öncelikle herkese merhaba, 4 yıl önce aldığım oyuncu kasasını şu ana kadar hep aktif kullandım ama 1 kere bile içini açıp temizlemedim. O termal macun denilen şeyi yenilemedim. Yani kasayla ilgili hiçbir bakım yapmadım bakın abartmıyorum tek bir kere bile yapmadım ama bu gece aklıma geldi yarın tamirciye götürüp şöyle sıfır gibi yenilemek, temizletmek istiyorum. Sizce gerek var mı?
Kasanın temizlenmesine gerek var ama bunu tamircinin yapması ne kadar gerekli bilmiyorum..

Cosecx

Picopat
2 Hafta duş almadığını düşün.

botstepz

Centipat
Makaleler
1
Bence geç bile kalmışsınız. Şükredin de örümcekler ağ kurmamış olsunlar. Bu arada parçaları söküp takmayı biliyorsanız tamirciye götürmenize de gerek yok kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Yukarı