4 yıllık ilişkim bitti kafamı nasıl dağıtabilirim?

254182

Hectopat
Krallar selam. Evlerimiz karşı karşıya ailelerimiz bile biliyordu yani evlenmeden bile yaşanabilecek en uç nokta ilişkiyi yaşıyorduk. 4 yıldır ikimiz de yaşı büyük olgun insanlarız 20 21 yaşlarımızdayız. Yani ama şok etkisi yarattı bana ilk ayırılışımız değil ama bu sefer ciddi saygılı ve göreceli şekilde tamamen koptuk diyebilirim. Kafamı 2 gündür oyuna vs. vererek meşgul ediyorum ama şu an fark ettim ki kafamı meşgul ettikçe içimde birikiyor taşıp duruyor, artık zihnime ve mantığımı zor zaptediyorum. Sizden biraz öneri bekliyorum. (yeni ilişki değil şimdi hayatım boyunca yapamam çünkü onla daha önce ayrılınca bin defa da yapabilirdim ama güzel seven erkeklerden biriyimç hormonum çoşsa bile birine yan gözle bakmadım bakmam da o yüzden o tarz bir öneri istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel değilse ayrılma sebebiniz nedir? Biraz sizinle dertleşebilirim.

Ailesi çok baskıcı çok takipçi takıntılı bir aile hocam. Şu dönemde her ebeveyn gibi bu bozuk dönemde çocuklarının zarar görmesini istemiyorlar tabii doğal olarak ve dışarı çıkmasını telefonu dahi eline almasına çok kızıyorlar kızın psikolojisini baayağı bozuyorlar ve sınava giriyoruzz ikimizde üniversite sınavına. Ama bana geç yazmasına ailesinden gizli eline telefonuı günde 5 10 dk zor alabilmesine bile razıydım ben ve rahatsız olsam da belli etmiyordum sevgi fedakarlık gerektirir. Aile baskısı ve bazı sağlık sorunlarından dolayı benden ayrıldı. Çok köklü olgun bir ilişkimiz vardı dediğim gibi ama sonuç bu bende biraz psikolojim bozuk 2016'dan beri bir travmam var tüm insanlara karşı güvensiz pis kötücül ve kuşkulu bakarım bu yüzden hayatımdan baayağı herkesi çıkarmıştım onun için sadece o kalsın istedim hayatımda ve o şekilde gidiyordu şimdi o da gidince böyle tek başıma ortada kaldım bir tane bile arkadaşım kalmadı işte arkadaş ortamında önceden hep öneri istenilen yol gösteren akıllı biri vardır. O kişi bendim işte ama kendime bir türlü çare bulamıyorum terzi kendi söküğüünü dikemez derler sanırım buna ithafen. Böyle işte hiç öyle 15 16 yaşında ki ergenimsi triplerim dertlerim olmadı benim olduysa hep ciddi ve aşırı büyük mesela 2016 da ailemden aynı gün 8 kişiyi kaybetmem gibi. Durum bu işte.

O yaşlarda olan ilişkiler çok da kalıcı olmuyor aslında ve genç insansın. Önüne daha niceleri çıkacaktır, bir iki kız için kendini harap etmenin mantığı yok. O kız seni unutup gidecek sen de bir şekilde yoluna bakmalısın.

Bağlanmasaydın insanlar birbirinin hayatına girip çıkar. Denerler olduysa ilerler olmadıysa ayrılırlar bence başta bunu düşünemen gerekirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı