4 Yıllık Laptop İçin Temizlik Gerekli mi?

MythEileithyia

Hectopat
Daha fazla  
  • Intel Core i5 3210M - 2.5 GHz (Turbo Boost Teknolojisi ile Max 3.1 GHz) 3 MB Önbellek
  • 8 GB DDR3
  • 500 GB SATA (5400 RPM) HDD
  • Windows 8
Ellim de böyle bir sistem var. 3 ya da 4 yıl önce almıştım. Ama kullanmaya fırsatım olmadı pek fan temizliği ve macun yenilenmesi gerekli midir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Intel Core i5 3210M - 2.5 GHz (Turbo Boost Teknolojisi ile Max 3.1 GHz) 3 MB Önbellek
  • 8 GB DDR3
  • Windows 8
Ellim de böyle bir sistem var. 3 ya da 4 yıl önce almıştım. Ama kullanmaya fırsatım olmadı pek fan temizliği ve macun yenilenmesi gerekli midir ?
Temizlerseniz iyi olur nefes alır bilgisayar.

Maşallah. Normal bir bilgisayar 6 ayda bir temizlik gerektirir. Laptoplarda bu süre daha da düşer. Açıp termal macunu yenileyin, fanların tozunu alın.

Macun kurumuştur. Hiç kullanmasanız bile bilgisayarınıza toz dolmuştur. Eğer yapabiliyorsanız siz, yapamıyorsanız bir bilgisayarcıya temizletip, macunları yeniletmenizde fayda var.

• 8 GB DDR3
  • Windows 8
Ben 7 yıldır temizleme veya macun yenileme yapmadım, sen temizle ama. :LOL:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı