40-45₺ RGB kasa fanı önerisi

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Tanesi 40-45₺ olacak şekilde fiyatının performansını veren RGB fan önerirseniz sevinirim. Dün iki tanesi 68₺ denk gelen Frisby FCL-F1258B aldım fakat forumda da çok alma diyen kişiler gördüm ve iptal ettim. Render'da geçen gün stok fan ile işlemci 83 dereceleri gördü. Bu kriterlere göre bir önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İşlemcim de Ryzen 3 3200G.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Tanesi 40-45₺ olacak şekilde fiyatının performansını veren RGB fan önerirseniz sevinirim. Dün iki tanesi 68₺ denk gelen Frisby FCL-F1258b aldım fakat forumda da çok alma diyen kişiler gördüm ve iptal ettim. Render'da geçen gün stok fan ile işlemci 83 dereceleri gördü. Bu kriterlere göre bir önerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. İşlemcim de Ryzen 3 3200G.

O fiyata RGB arıyorsanız en fazla Frisby Rampage gibi ürünler bulursunuz.

Bütçenizi aşıyor fakat bu bütçelerde bunu öneririm RGB istiyorsanız bütçenizi biraz daha arttırmanız gerekiyor.

Hocam bunu da öneren 2-3 kişi gördüm. 39₺ şu anda Hepsiburada'da 2 adet alıyorum. Muhtemelen daha iyi bir öneri gelmez değil mi?
Kral forumda şimdi okudum DARK markadan uzak durun, ledlerden dolayı anakartım yandı, alıınmaz gibi mesajlar var. Forumda da çok öneren yok malasef ya. :(

Son düzenleme:
RGB şart değilse ID-Cooling en iyi seçim olacaktır Technopat sosyalde adına açılmış konuları incelemenizi tavsiye ederim.

RGB şart değilse ID-Cooling en iyi seçim olacaktır Technopat sosyalde adına açılmış konuları incelemenizi tavsiye ederim.

CFM'si bayağı iyiymiş hocam. 67₺'ye var şu an. 2 tane RGB 1 tane ID-Cooling fana denk gelir mi? Çünkü 2 tane almak beni biraz aşabilir. Veya 70₺'ye kadar çıkmışken bu fiyata RGB öneriniz var mı?

CFM'si bayağı iyiymiş hocam. 67₺'ye var şu an. 2 tane RGB 1 tane ID-Cooling fana denk gelir mi? Çünkü 2 tane almak beni biraz aşabilir. Veya 70₺'ye kadar çıkmışken bu fiyata RGB öneriniz var mı?

Başka bir önerim yok ama biraz daha araştırma yapmanızı öneririm o sırada indirim falan gelir üzülürsünüz acele etmeyin.

Geri
Yukarı