40 TL Steam Oyun Önerisi

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayar başında tutacak, sıkılmadan oynayabileceğim oyun arıyorum. Şu anda 40 TL var hesabımda, Rise of Tomb Raider ve ETS2 aldm, duruma göre iade edebilirim. FPS & Simülasyon fark etmez, sarması yeterlidir. PUBG, R6, H1Z1 gibi oyunlar mevcut. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA IV (DLC'leri ile), Mafia II, Middle earth: Shadow of Mordor bunları oynamadıysan bakabilirsin ben almayı düşünüyorum. Birde Just Cause 3 ve The Witcher 2'ye bakabilirsin.

Herkesin sevdiği oyun türü farklıdır. Sevdiğiniz oyun türlerini yazmadan direkt oyun önermemizi istemen bence çok saçma. Biz senin ne tür oyun seveceğini nerden bilelim? Ben mesela FPS oyunlardan nefret ederim ama gidip senin gibi tür belirtmeden oyun önerisi istesem herkes büyük ihtimalle FPS önerecektir bana :D

Arma 3 ve Shadow of Mordor var. Çoklu oyuncu olarak önerebileceğiniz oyunlar neler? FPS & Açık Dünya & Çoklu oyuncu olarak bakabiliriz.
Yazdığın kriterlerin hepsine uyan bir oyun önereyim sana : Borderlands 2 . Oyun şu an 7.75 , Goty alırsan 13 TL gibi bir fiyata geliyor. Ben Goty almanı öneririm.İçinde baya iyi DLCler var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı