40 TL VGA to HDMI önerisi

Zeltendi

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Yakın zamanda bir sistem aldım ekran kartında VGA girişi yok, benim de monitörüm eski ve sadece VGA girişi var bu yüzden bir dönüştürücü aldım, yorumları iyiydi ve ucuzdu aldım fakat bazen arada görüntü gelmiyor nadir de olsa tekrar söküp takmam gerekiyor. Sorunun dönüştürücüde olduğunu düşünüyorum. Şöyle uygun fiyatlı önerirseniz iyi olur çalışsın ama. Bütçe: 40 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Yakın zamanda bir sistem aldım ekran kartında VGA girişi yok, benim de monitörüm eski ve sadece VGA girişi var bu yüzden bir dönüştürücü aldım, yorumları iyiydi ve ucuzdu aldım fakat bazen arada görüntü gelmiyor nadir de olsa tekrar söküp takmam gerekiyor. Sorunun dönüştürücüde olduğunu düşünüyorum. Şöyle uygun fiyatlı önerirseniz iyi olur çalışsın ama. Bütçe: 40 TL.

140 TL'ye bende dönüştürücü aldım aynı sorun bende de var dost artık bütçeyle alakası olmadığını düşünmeye başladım monitördede sorun yok anlamadım gitti.

140 TL'ye bende dönüştürücü aldım aynı sorun bende de var dost artık bütçeyle alakası olmadığını düşünmeye başladım monitördede sorun yok anlamadım gitti.

Piyasadaki çoğu dönüştürücü sanırım sorunlu en iyisi biraz para biriktirip yeni HDMI bir monitör almak.

Selam ben Dark markasından HDMI to VGA aldım. Aldığımdan beri gerek renkler, gerek görüntü süper. Oyunlarda da hiç git gel yaşamadım.

Hangi siteden aldınız? Garantisi duruyorsa garantiye yolladınız mı? Hama'nın bir dönüştürücü modelinde 10 yıl garanti vardı, tabii 2 yıl garanti olan modeli de var.

Hocam medimarkt gidip kendim aldım garantisi duruyor daha 2 hafta falan oluyor alalı ben pek kafaya takmıyorum ama.

Geri
Yukarı