400.000-550.000 TL araç önerisi

Audi A4 Sedan 2.0 40TDI.
Veya:
Konforda bu fiyata daha iyisi olduğunu düşünmüyorum.(KM-Model bakımından gidip te eski kasa E veya fazla KM li S kasalarla karşılaştırmak mantıksız olur.)
Ama 2015 model.

Hocam bütçeyi artırırsanız:
-
-

Artıramaz iseniz:

-
Aile aracı denmiş. 3 serisi ve A4'ün aile aracı olduğunu düşünmüyorum. Daracık araba.
Bu bütçede 0 Passat ya da Superb alacağınıza, E segmenti bir premium alırsınız daha iyi.
E180 2017 bakılabilir. Temiz olmak şartıyla.

Aile aracı denmiş. 3 serisi ve A4'ün aile aracı olduğunu düşünmüyorum. Daracık araba.
Bu bütçede 0 Passat ya da Superb alacağınıza, E segmenti bir premium alırsınız daha iyi.
Aile derken çekirdek aile gibi düşünmüştüm de neyse...
Aslında genişlik kişiye bağlı mesela kimisi A4'de rahat eder, kimisi Passat'ta.

aslında superb çok tatlı araba yaaa

Usta sen al o arabalar gaza dokunmanla varıyor o hızlara bu Volvolar 2.0 unutmayalım. Mercedes BMW gibi 1.6 değil.
Şuanki araç BMW 118i uzun yolda bir tek tırlardan hızlı varıyorum varış noktasına sanırım :D
Hocam 3 serisi nedense bana da dar gibi geliyor. Şuanki aracım BMW 118i yani onun bir tık geniş versiyonu gibi.
volvo s60 demiş birisi çok katılıyorum.
Kesinlikle listemdeki araçlardan birisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı