400.000-550.000 TL araç önerisi

Daha resmi, ağırbaşlı ve oturaklı tasarıma sahip bir D segment bakıyorsan sıfır Skoda Superb öneririm.

Eğer sportif ve daha performanslı bir D segment bakıyorsan Peugeot 508 ya da Opel Insignia tercih edilebilir.

Bu kadar para verip sırf biraz daha lüks için 2. el, ne olduğu belli olmayan arabaları almayın. Sıfır D segment alıp geçin. Bu 3 arabanın hiçbiri üzmez. Kendi zevkinize göre tercihinizi yaparsınız.

E segmenti temiz E 180.
Hocam W212FL 2016 E Klasse'ler W213 kasadan daha geniş. Ben bulunursa E180 ya da E200 W212FL öneririm.

Misal bu araç olabilir:

Hocam W212FL 2016 E Klasse'ler W213 kasadan daha geniş. Ben bulunursa E180 ya da E200 W212FL öneririm.

Misal bu araç olabilir:
Gereksiz. 2017 W213 alabilirken W212 alınmaz.
İki aracı da kullandım. Arka yaşam alanı olarak W213 daha geniş.

Aslında bu paraya en dolusundan bir Talisman veya Mondeo alınır. Hem konforlu geniş, şık, güvenli, üzmeyecek arabalar. Ama Türkiye'de yaşadığımız gerçeğinden dolayı geri satmasını da hesap etmek lazım. Passat harici D segment satmak bu ülkede gerçekten çok zor ve hak ettiği değerin çok altına satmak gerekiyor.

Aslında bu paraya en dolusundan bir Talisman veya Mondeo alınır. Hem konforlu geniş, şık, güvenli, üzmeyecek arabalar. Ama Türkiye'de yaşadığımız gerçeğinden dolayı geri satmasını da hesap etmek lazım. Passat harici D segment satmak bu ülkede gerçekten çok zor ve hak ettiği değerin çok altına satmak gerekiyor.
Şahsen ben Talisman diyecektim ama E segmenti bir araba almak varken biraz mantıksız geldi. Şİmdi siz diyince elektronik amortisörlü Talisman'ın daha konforlu olduüunu hatırladım.

160HP, 4control ve tam donanımlı Talisman bence de en mantıklı seçenektir. Çünkü hem geniş, atik, ve konforludur. Bakım maliyeti ve arıza çıkarma ihtimali düşüktür.

Öncelikle herkese merhabalar. D ya da E segmenti konforlu ve güvenli aile arabası aramaktayız. Önceliklerim şu şekilde.
1.güvenli
2.konforlu
3.2016 ya da 2017'den düşük model olmaması.
Not: Ailede yaşlı ve yürümede zorluk çeken birey olduğu için suv mantıklı bir seçim olmaz diye düşünüyorum. Bu konuda yanılıyor muyum?
Şimdiden teşekkür ederim. :)

Hocam Volvo XC40 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı