400.000 TL araba önerisi

Batu Z

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Babam yeni bir araba almaya karar verdi, 2. el veya sıfır fark etmez. Şu an elinde 2006 model Tucson ve 2016 model Dacia Duster var. Yakın zaman içinde ikisini de satıp üstüne para ekleyip maksimum 400.000 TL'ye kadar araba alacak. Ara sıra köye gidip geliyoruz. Şu anlık aklında Peugeot 3008 ve Opel Grandland X var. Arabanın otomatik vites ve dizel olmasını istiyor. Önerilerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle merhabalar. Babam yeni bir araba almaya karar verdi, 2. el veya sıfır fark etmez. Şu an elinde 2006 model tucson ve 2016 model Dacia duster var. Yakın zaman içinde ikisini de satıp üstüne para ekleyip maksimum 400.000 TL'ye kadar araba alacak. Ara sıra köye gidip geliyoruz. Şu anlık aklında Peugeot 3008 ve Opel grandland X var. Arabanın otomatik vites ve dizel olmasını istiyor. Önerilerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Güvenliğiniz için Volvo tercih edin bence :)

@Salih METİN
Köye ve tarlalara gidip geliyoruz, yollar genellikle çok kötü. Özellikle altının yüksek olmasını istiyor. Bir de hep SUV kullandığımız için Sedan'da rahat edemeyeceğini düşünüyor.

Öncelikle merhabalar. Babam yeni bir araba almaya karar verdi, 2. el veya sıfır fark etmez. Şu an elinde 2006 model Tucson ve 2016 model Dacia Duster var. Yakın zaman içinde ikisini de satıp üstüne para ekleyip maksimum 400.000 TL'ye kadar araba alacak. Ara sıra köye gidip geliyoruz. Şu anlık aklında Peugeot 3008 ve Opel Grandland X var. Arabanın otomatik vites ve dizel olmasını istiyor. Önerilerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Peugeot 3008'ya da Volkswagen touareg kaç modeli olursa olsun çok güzel araba.

Yeni konular

Geri
Yukarı